Chcielibyście być Adminem/Moderatorem?

sam się bym nie pchał :stuck_out_tongue: ale jak by ktoś dał mi okazje to spróbowałbym :stuck_out_tongue:

A ja mówiąc szczerze nie chciał bym byc modkeim tego forum. Dla mnie za cizka paraca na która poprostu nie mam czasu, zwłaszcza w wakacje.

jestem moderatorem małego forum 700 osób zarejestrowanych i duuuużżżżżżooooooooo wiadomości i tam jest ciezko utrzymac porzadek więc współczuje moderatorom tego forum :):slight_smile:

kto by nie chciał :slight_smile:

niektórzy userzy tego forum chyba bardzo chcą być modem … w takim stopniu że ich naśladują … :slight_smile:

Myszak w Twoim wydaniu dziś to było też także (nadmierna ingerencja w kompetencje moderatorskie), także nie wytykaj innych palcami. Twój post kasuję. ;]

Stanowcze NIE :!:

Szczerze?

Nie :smiley:

Dlaczego?

Forum jest jednym z najpopularniejszych form w Polsce!!

Jest to bardzo odpowiedzialna funkcja…Tym bardziej całej ekipie forum należy się szacunek , że znami się męczą :slight_smile:

A tak propo czasami Moczkin i asterisk potrafią czasami tak odpowiedzieć userowi , że czasami z ich wypowiedzi nie mogłem ze śmiechu :wink:

Pozdr. :wink:

No tu bym dyskutował :lol:

Vortal owszem ale nie forum :wink:

Nie chciałbym być adminem/moderatorem, bo już byłem adminem i moderatorem.

Trzeba mieć dużo cierpliwości, wolnego czasu itd żeby pełnić taką funkcję. To nie dla mnie.

Wielu użytkownikom się wydaje, że bycie modem/adminem to świetna zabawa. Ot wpadnie się na forum raz na jakiś czas, uspokoi niepokornych użytkowników, pogrozi palcem i wyjdzie. A to wcale takie łatwe nie jest. Sam byłem modem na niewielkim forum (ledwie ponad 600 użytkowników) i dobrze pamiętam ile było roboty. Teraz ruszyłem z projektem stworzenia forum dla swojego liceum (lepiej późno niż wcale) i choć użytkowników jeszcze wielu nie ma, to utrzymanie porządku jest sporym wyzwaniem (bo oczywiście regulaminu nikt nie czyta :? ).

Kubut wydaje mi się, że więcej dobrego zrobiłbyś pomagając innym na forum, do tego nie trzeba mieć statusu MODERATOR ani pisać zieloną czcionką :roll:

dużo osób jest za i przeciwy być Moderatorem, ale uważam ze podstawą jest posiadanie wiedzy w tym przypadku informatycznej

oraz posiadanie jakiś tam funduszy na serwer, domenę itp… za darmo nic większego nie pojedzie…

kiedyś byłem adminem ( ; ale robota tylko dla satysfakcji i na dodatek zajmująca sporo czasu musiała się kiedyś skończyć.

Nasi użytkownicy napisali 11544 postów, tematów 934

Mamy 411 zarejestrowanych użytkowników

Administrowanie czymśtakim nastraja naprawdę nie mało problemów, osobiście zaczynam mieć tego dość, zwłaszcza, że użytkownicy ciągle mają pretensjęo moderację :stuck_out_tongue: Trzeba zdać sobięsprawę z tego, że aby moderować dobrze jakieś forum trzeba poświęcićtemu naprawdę sporo czasu, trzeba czytaćnie tylko to na co ma się ochotę, ale zajrzeć do każdego tematu.

a po co komu moderatorzy ? niech stanie się anarchia !!

admina to jeszcze rozumiem, stawia forum i buli za serwer :stuck_out_tongue:

A tak dla odmiany ja chciałbym być Modkiem… Zmieniać głupie posty … dawać ostrzeżenia za głupoty i bluzgi i w ogóle … Praca odpowiedzialna ale przyjemna :smiley:

Sorry ale nie chce być wyśmiewanym :lol:

Eh:)Ja byłem moderatorem forum wirtualne-miasto, praca przyjemna, ale czasem zdarzali sie tacy du*****, że szkoda gadać:)

Bycie modem jest przyjemniaste ( :stuck_out_tongue: ) ale z pewnościa nie na tym forum :stuck_out_tongue: Tu jest tyle roboty, że praktycznie nie mozna wstawac od kompa :slight_smile:

Dlatego mamy na forum “13” (przesądy?) ludzi zajmujących się utrzymaniem i porządkiem na forum.