Chęć zakupu laptopa :)

Chciałbym się poradzić, co najlepiej wybrać :slight_smile: Chciałbym żeby była nagrywarka DvD to na początek. Chciałem kupować nowy monitor, by obrabiać zdjęcia na nim, ale po głębszym zastanowieniu doszedłem do wniosku, że może kupie laptopa… Cena granice 3000zł +/- 200zł więcej :slight_smile: Bardzo mi się podobają laptopy Della, ale właściwe, jeżeli miał by być to 2 razy lepszy Acer to też kupie :slight_smile: Proszę poradzie mi. Dysk duży miło by było :slight_smile: Nie wiem czy modem mi potrzebny, ale karta sieciowa i Wireless jak najbardziej :slight_smile:

Z tego co piszesz to chyba lepiej będzie jak kupisz sobie stacjonarny komputer :smiley: mniej kasy a lepszy sprzęt będzie, też mam ochote zakupić laptopa ale po dłuższym zastanowieniu lepsze możliwości daje zwykły komp no chyba że laptopa potrzebujesz do pracy i żeby mieć go zawsze przy sobie, przemyśl ten zakup :slight_smile:

Zgadzam się jednak przyda się na wyjazdy by zrzucać zdjęcia itp. A stacjonarny będe miał dalej :> A strasznie jara mnie dizajn, Appla ale to chyba nie możliwe by kupić coś w tym stylu w tej kwocie…?

Mnie też jarają laptopy ale niestety musze liczyć się z finansami :frowning: no ale na szczęście coraz bardziej tanieją :smiley: warto jeszcze troche poczekać…

Tzn. co chcesz powiedzieć przez słwo poczekać?

Myśle że miał na myśli, że beda tańsze. Ale chyba laptopy nie tanieją w takim tempie jak podzezpoły do PC. :slight_smile:

poczekać = jakieś 2 lub 3 miesiące nie wiem dokladnie tak tylko napisałem :o ja osobiście tak bardzo nie potrzebuje laptopa wole raczej zainwestować w rozbudowe domowego kompa

Co powiecie na tego lapotopa?

DELL INSPIRON 6000

Tyle że z USA, jednak w Polsce nie będe miał problemów chyba z naprawą?

Złączono Posta : 03.06.2006 (Sob) 15:17

Zapomniałem dodać:

model INSPIRON 6000

procesor INTEL PENTIUM MOBILE CENTRINO 1,5

pamiec ram 512 ram

grafika ATI MOBILITY RADEON X300

dysk twardy 80GB

naped DVD/CD-RW Combo Drive

ekran 15.4-inch WXGA WideScreen Active-Matrix Display WXGA 1280 x 800 - Najnowsza, Panoramiczna, Aktywna, ULTRA JASNA Matryca TFT o szerokim kącie widzenia (rozdzielczość WXGA 1280x800)

KARTA SIECIOWA BroadCom 440x 10/100 Mbps

MODEM Conextant D110 MDC V.90

Wireless Connectivity Pro Wireless 2200 802.11b/g MPCI

karta dzwiekowa Sigma Tel C-Major Proifesional Audio Device

GLOSNIKI Wbudowane głośniki sterofoniczne wraz ze wzmacniaczem

Pointing Device Touch Pad with On/Off button and dedicated vertical Scroll Up/Down pad

PC Card Slots

Za 2700zł chyba się opłaca?

Chce sprawdzić co siedzi w kompie; prawy przyciska na “moj komputer” właściwości>menadzer urzadzeń>sprzet

jedank nie wyświetla mi się np grafika jak mam sprawdzić co w srodku siedzi? Chciałbym zrobić wycene stacjonarnego :>