Chello 512kb/s na UPC Fiber Power 5 mb/s - jest możliwość?

Witam,

Mam zapytanie,otóż,posiadam od 4 lat internet UPC Chello 512kb/s - ale to stanowczo za mało na XXI wiek.

Chciałbym zakupić UPC Fiber Power 5 mb/s,i pytanie:

Czy jest taka możliwość?

Nie ma żadnych przeciwwskazań? (np. w umowie,[mam na czas nieokreślony ten 512kb/s])

Orientujecie się jaki może wynosić kosz CAŁKOWITY? (podłączenie,usługa,promocje [mam stary modem i kable])

Pozdrawiam,Grzebcio950

hmm najlepiej to zadzwonic albo przejsc sie do lokalnego przedstawiciela UPC w twoim miescie, pogadac i miec 100% pewnosci, chociaz rozsadek podpowiada ze problemow nei powinno byc, swoja droga umowy na czas nieokreslny z definicji sa niekorzystne :stuck_out_tongue:

Jak umowa na czas nieokreślony to na pewno nie będzie problemu a przy podpisaniu umowy terminowej może i taniej wyjdzie :wink:

Koszt podłączenia góra 50zł łacznie z kablami i nowym modemem a w zasadzie na stronie pisze że 39zł instalacja i 56zł miesięcznie plus 2 miesiące gratis ;]

masz tylko internet w upc czy telewizje i telefon też ? ;] ile płaciłeś za te 512kb/s z ciekawości pytam bo jak więcej usług to i lepsze promocje ;]

dzwoń na 324949937 to bezpośredni numer do działu utrzymania klienta w upc nie trzeba tam przechodzić całego menu no i krócej się czeka ;]

niema czegoś takiego w upc jedynie ten numer który podałem ;] oni całą polskę obsługują ;]

@neo10

Za 512 kb/s płacę,uwaga: 39zł -.-

Posiadam również z UPC kablówkę,miałem telefon,ale zrezygnowałem,ponieważ używam telefonu komórkowego.

Czyli możesz brać promocję kablówka + net i tutaj zależy czy chcesz pakiet telewizyjny max hd czy styknie selekt HD. :slight_smile:

Za 96zł masz internet 5mb/s plus selekt HD :slight_smile: choć osobiście dołożył bym 5zł miesięcznie i brał internet 10mb/s i selekt HD za 101zł

obie mają dodatkowo w promocji:

W tej promocji otrzymasz na próbę Pakiet Super HD oraz Pakiet Bezpieczeństwa UPC z możliwością rezygnacji bez dodatkowych kosztów.

  • Pakiet Super HD - na próbę przez pierwszy 1 miesiąc za 0 zł.

  • Pakiet Bezpieczeństwa UPC - na próbę przez pierwsze 2 miesiące za 0 zł.

Z dodatkowych pakietów możesz zrezygnować kontaktując się z UPC w trakcie trwania okresu próby.

instalacja 50zł

Jeżeli chciałbyś Max HD tutaj jest trochę gorzej bo jedyna promocja to Max HD plus internet 25mb/s za 121zł ;]

Ale w upc zawsze trzeba pertraktować z założeniem że nowych klientów sobie cenią a starych mają … bo taka prawda niestety :slight_smile: możliwe że dadzą ci jakąś jeszcze lepszą cenę itp ;]

Ogólnie mógłbyś też spróbować złożyć rezygnację ;] nawet mailową ;] następnego dnia po otrzymaniu sami by do ciebie zadzwonili i może uzyskałbyś jeszcze 5 albo 10% zniżki na wszystko oprócz zniżek promocyjnych :slight_smile: