Chieftec (CFT-500A-12S) 500W Czy opłaci się?

Jak w temacie, 500 W za 300 zł, Narazie mam kompa jak w opisie, a chcialbym w pryszłosci cos z C2d, Gf 8xx, 2 GB Ram, I czy by uciągnął??? Nie jest za głośny?? Kupiłbym go bo mam blisko do sklepu, a polecanych Be-quietó nie moge dostać

nie jest zły ale taniej dostaniesz coś takiego, równie mocnego :wink:

http://allegro.pl/item191068920_zasilac … _nowy.html

no tak ale mam na 24 miechy gwarancji, to też dużo znaczy.

tomawaw berz chieftec a nie zlerzały złom przyworzony kilogramami z niemiec :!:

tak

porządne zasilacze z reguły się nie sypią, do core2duo lepszy będzie ten FORTON

albo dodaj 30 zł i bierz tego wymiatacza

http://allegro.pl/item190124247_cisza_w … _500w.html

masz nawet na 36miesięcznej gwarancji :slight_smile:

Chieftecki ‘‘buczą’’ :wink: więc odpada.

Zanim coś napiszesz sprawdź ;/, FSP BS2 to nowe zasilacze, nie są leżakami, z resztą lepszy taki MDN niż np Codegen szczególnie X300W.

To dlaczego nie moge go dostać w rzadnym sklepie komputerowym na terenie zabrza ?? Sklepów jest ponad 10 :slight_smile:

a dlaczego trudno dostać doskonałe płyty DFI w Polsce ?? bo na terenie Polski nie ma żadnego oficjalnego przedstawiciela handlowego tej marki (jak i FSP_GROUP (jak i serwisu autoryzowanego) takie perełki tylko można sprowadzić :slight_smile: - na sztuki a nie na kilogramy.

Te zasilacze niby takie “świetne” to dlaczego w polsce niema przedstawiciela t,a inne kraje pozbywają się ich ??

dlatego że u nas rekordy popularności biją codegeny, feel’e i inne tanie szroty które kupuje ociemniały naród :stuck_out_tongue: , za granicą zaś prym wiodą porządne marki tam nikt nie kupuję taniego szrotu, dlatego firmom nie opłaca się eksportować towaru który się na naszym rynku nie sprzedaje.

pozostaje tylko liczyć iż poszczególni sprzedawcy w naszym kraju sprowadzą porządny towar na własną rękę. takie perełki, często dostępne są właśnie tylko na allegro :slight_smile:

Nie rozumiem.

Coś mi się zdaje że po prostu nie masz co robić to jedziesz po jednej z lepszych firm. Zenfist parę miesięcy temu miał BS w ofercie a jak się dobrze poszuka np na google to się kupi poza allegro.

W sklepach np u mnie w najbliższym można dostać, ColorIS’y, Feele i Tracery płyty jedynie Asrock, Msi i Gigabyte i to z dolnej półki np serie S2.

Jak chcesz kupić coś dobrego to np sklepy

angela, cooling (np ramy firmy Team, Muskin i G.Skill nie dostępne w PL), mcs, zenfist itp

W moim mieście ten Fortron Blue Storm II jest dostępny ale tylko w jednym sklepie.

No chyba już rozumiem,

nie jade tylko poprostu nie potrafiłem zrozumieć dlaczego mało ludzi poleca tu chieftecki,tagany itp, które można łatwo dostać w sklepie i zasilaczę są bdb.a poleca Fortrony,

Mam tylko jeszcze jedno pytanie.

Czy te zasilacze (Fortron 350W MDN) są jeszcze produkowane ??

Chieftec ostatnio obniżył się z jakością np głośna praca. Tagan przeginają z cenami (płacenie z naklejkę Tagan), a nie wszystkie są takie dobre np seria U-15, sporo ma wadę fabryczną, i zamiast Tagana można kupić Topowera, często są tańsze a to to samo Topower robi Tagany.

Nie.

Nie są produkowane ale Fortron Blue Storm II jest produkowany.