Chłodzenie CPU

Jeszcze raz odnosze się z zapytaniem co do chłodznie CPU i wybru któregoś z tych :

  • Thermaltake BigTyp 120 VX

  • Noctua NH-U9F

  • Scythe Ninja Plus Rev. B

Konfig kompa poniżej a co do obudowy to jest to tracer tro mars szerokość jej to :180mm.

I teraz pytanie co wybrac ? Z góry dziękuję. :slight_smile:

Ja jestem zdania że komp Twój nie wymaga takiego drogiego chłodzenia :stuck_out_tongue: . Polecam Scythe Ninja Plus Rev. B

Czy wymaga czy nie wymaga moja sprawa ja natomiast chce:P no moze nie jest to sprzet jakiegos gracza ale wystarczający dla mnie a temperatury chcialbym obnizyc :slight_smile:

ja jak bym miał wybierać wybrał bym:

Scythe Ninja Plus Rev. B

z tych co wymieniłeś

A ja bym nie brał

Jak nie kręcisz i masz mało V na procu to cooler w wydajności jest taki sam jak BOX

Zastanawiał bym sie nad Noctue, lub TR 90

no nie bede podkrecał jednak temperatury mnie nie nastrajają a moze w przszłości jakieś podkręcenie bedzie tylko ze do TR musiałbym jeżeli się nie mylę dodatkowy kit do zamontowania a to dodatkowe koszty czyli ta Noctua byłaby najlepsza tak?

no ale Noctua jest najdroższy z tych trzech więc jeśli byś zainwestował w kit do TR to by wyszło na to samo

ja nadal zostaje przy swoim i proponuje ci Scythe Ninja Plus Rev. B mój sąsiad ma taki sam i całkiem nieźle mu pracuje

Weź któreś z tych na pasywne :).

no to juz nie wiem ale wydaje mi sie ,że ta noctua działałaby lepiej niz ten mniejszy TR sam juz nie wiem ;/ a nawet wyjdze chyba drożej z tym kitem za 30 zł jak widziałem ;/