Chłodzenie do Athlon XP 1700+, wystarczy takie jak podane?

Witam,

moje pytanko, czy do procka Athlon 1700+ wystarczy chłodzenie od Semprona 2600+? Da rade go schłodzić? Pytam ponieważ chyba starsze Athlony grzeją się bardziej niż Semprony z Socket A…

tak da, aż tak się nie grzeją ja na standardowym chłodzeniu robiłem 3200+ z tego Atka.

Spokojnie starczy :slight_smile:

Pewnie, że starczy … Ja wyrabiałem na Athlon’ieXP 2600+ ze standardowym chłodzeniem AMD … Nawet przy kręceniu … Ale miałem oczywiście pastę arctic’a za bodajże za 17 zł :o (taka mała tubeczka) … Ale z czasem i tak zmieniłem na komplet (radiator) artic’a :wink:

Wiesz Athlon XP 1700+ na rdzeniu Palomino się mocno grzeje na standardowym chłodzeniu, temperatura dochodzi do 60 stopni i nie nadaje się do o/c.

Pewnie ty miałeś go na rdzeniu Thoroughbred to faktycznie aż tak się nie grzeją.

No ja też chyba nie mam co się jednak wypowiadać #-o

mam Athlona ale na rdzeniu Bartona … i w momencie gdy mam go delikatnie podkręconego z 1,91 na 2,15 i gram w ProStreet to osiąga mi max 47 stopni … ostatnio sprawdzałem :expressionless:

ajć:( włożyłem tego Athlona w płytę…kumpel mówił, że nie wie czy działa…no i nie działa:( buuu powrót do starego Durona:( ale chłodzenie mam lepsze;)