Chłodzenie do ATI Radeon HD 4800 Series i AMD Athlon 64

Witam, otóż mam taki drobny problem. Chłodzenie w moim komputerze jest niewiarygodnie głośne, a szczególnie kiedy włączę jakąś grę czy program który wymaga od komponentów komputera większej pracy. Zastanawiałem się jak rozwiązać ten problem i natrafiłem na firmę (LINK) zajmującą się produkcją serii ATI Silencer, czyli cichych chłodzeń do komputera. Niestety nigdzie na stronie producenta czy na innych stronach internetowych nie mogłem znaleźć która seria chłodzenia jest kompatybilna z moją kartą graficzną i procesorem (ATI Radeon HD 4800 Series i AMD Athlon 64). Prosiłbym o pomoc, ewentualnie alternatywne rozwiązania innych firm.

Gabozx, zapoznaj się jaką posiadasz podstawkę … czy am2 am2+ czy starszą wtedy szukanie sprzętu chłodzącego stanie się łatwiejsze samo oznaczenie athlon 64 nie pomoże.

jeśli chodzi o 4800 serie grafiki http://www.arctic.ac/en/p/cooling/vga/2 … tml?c=2182 na przykład to… wystarczy rozwinąć zakładkę produkty i pierwsze to CPU (procesor) a VGA to (grafika) i tyle jeśli stwarza ci problemu język angielski to pobierz przeglądarkę Google chrome i otworzyć stronę w niej zostanie przetłumaczone na Język polski na przykład. Pozdrawiam

Silencery to stare systemy chłodzące i teraz nie do zdobycia…Teraz są wydajniejsze i bardziej uniwersalne jak np. Accelero Twin Turbo Pro. Do HD4800 spokojnie wystarczy, w testach wypada bardzo dobrze :slight_smile:

Dzięki, na pewno się temu dokładniej przyjrzę.