Chłodzenie i moding XBOXA

Siemka ! Mam XBOXA 360 niestety ze starszym typem procesora, który się po prostu grzeje.Nie wiem co zrobić. Czy zastosować dodatkowe wiatraki w obudowie, czy co ? I w ogóle gdzie je podłączyć ? Jak tam molexa prawie nie uświadczę ?

kup intercoller do xboxa360 i powinno pomóc konsoli by się nie przegrzewała, wyciąga on ciepło znajdujące się w środku konsoli i chłodzi ją

Podobno intercoller robi więcej złego niż dobrego. Krążą słuchy, że niektórym po zakupie tego czegoś pokazuje się ROD

Nie opłaca się instalować dodatkowego chłodzenie … Nie wiele to zmienia a tak jak u mego sąsiada najpierw po 3 dniach pojawiły się RED DIODY … więc poszedł na serwis od MS … Wrócił chodził 1 miesiąc i dostał BANA na SIEĆ … Już nie pamiętam dokładnie ale chodziło o “RZEKOMĄ ingerencje/modyfikację sprzętu” … Odwoływał się itp itd … i gdyby nie to że kupił XBox360 i chłodzenie w tym samym sklepie to by mu koleś nie wymienił go na nowy, co i tak trwało 2 tygodnie …

Wszystko działo się w Irlandii …

A o ile dobrze pamiętam MS jako dowód podał chyba większy pobór mocy … czy coś takiego … :slight_smile: I że to dowód modyfikacji :smiley:

A może coś w środku zrobić ? Założyć inny radiator czy dodać jakiś wentylator na gpu/cpu ??

jak w środku coś zmienisz to tym bardziej dostaniesz bana na XBOX Live, więc w środku najlepiej wszystko zostawić.

Jak kiedyś czytałem to koleś dodał sobie diodę w środku konsoli a obudowę miał przezroczystą i gdy wszedł w XBOX Live to dostał bana ;/ bo najpierw sprawdza sprzęt, później firmware, a na końcu dopiero pobiera dane konta

co do tego intercoolera to sam go microsoft produkował z powodu, że konsole się psuły gdyż były mocno przegrzane.To trochę bezsensu go wydawać i dawać bany użytkownikom ;/

czytałem ze zmiana lub/i dodanie wentylatora wewnątrz urządzenia może się skończyć BANEM od MS jedyne co pozostaje to coś z zewnętrznych źródeł zasilania :wink:

Hmm takie małe pytanie poza konkursem jaki monitor lepszy jest do xbox-a 360 19 cali panoramiczny czy 22 calowy również panorama?

Konsole bede miec we wtorek i narazie podlacze go do zwykłego SDTV a za około 2 max 3 tygodnie chce kupić kabel VGA i LCD tylko nie wiem w jakim rozmiarze.

Chce by pasy były małe lub skalowanie obrazu nie za mocne :slight_smile:

Oczywiście 22 cale z HD Ready, a jeszcze lepiej HD Full 24 cale … Polecam iiYame :slight_smile:

Na twoim miejscu sprzedałbym tą konsole i kupił 65nm-trową :wink:

I tak mam już bana na Live po poprzednim użytkowniku. Czyli co zmiana pasty termoprzewodzącej, dodanie wiatraczka i zmiana radiatora na miedziany i powinno być git ?