Chłodzenie laptopów:

Witam! Mam laptopa marki Fujitsu Siemens Kupiłem go gdzieć rok i 2 miesiące temu. Mam problem z jego chłodzeniem (procka mam po prawej stronie) Gorące powietrze wylatuje wprost na moją ręke (mam myszke na usb). Poradcie! Co z tym zrobić! A Zapomniałem dodać że gdy gram (czasami) w need for speed undreground 2 po 3,4 wyścigach temperatura procka wynosi czasem 80 stopni C !!

Czekam na szybką odpowieć!

też ma FS amilo 1450G, ale nie gram w gry, więc takich temp, chyba, nie osiąga. Ze względu na gwarancję może zainwestuj w coś takiego:

http://www.pc-cooler.com.pl/?action=showprod&id=906

Pozdrawiam!

Bardzo możliwe że radiator na procesorze jest przykurzony i stąd ta duża temperatura. Najlepiej byłoby rozkręcić laptopa i przeczyścić radiator. Ewentualnie jeśli nie chcesz (nie możesz) rozkręcić laptopa, to spróbuj przeczyścić radiator sprężonym powietrzem, wdmuchując je przez otwory w obudowie. Co do tego drugiego sposobu, to rób to delikatnie i z uwagą, żeby niczego nie uszkodzić. Oczywiście wszystko wykonujesz na własną odpowiedzialność.

No jednak go rozbiore i przyeczyszcze! Chce zobaczyć co sie stało z kartą dźwiękową bo się spaliła… kupuje karte dźwiękowął na allegro.

Dzięki za odpowieć!