Chłodzenie na Gf FX 5200

Siemiacie :slight_smile:

Ostatnio naleciało mnie na kręcenie mojej starej karty :stuck_out_tongue: . Nojgorsze jest to, że jest na niej tylko zainstalowany radiator :? i w tym tkwi problem bo z samym radiatorem karty dużo nie podkręce :stuck_out_tongue: . Jakie chłodzenie byście polecili bym zainstalował je na gf fx 5200 :slight_smile: .

Wiem, że nie opłaca się instalować jakiegokolwiek chłodzenia i kręcenia ale chce z mojego staruszka wyciśnąć “siódme poty” :smiley:

Pozdro :slight_smile:

schowaj sie lepiej :?

wracając do tematu …

niema co kręcić tej karty bo wyniki są żadne :? wiem bo mam taką i po maks. podkręceniu (niewiele idzie) w 3d marku 03 wynik skoczył o … 150 pkt :?

Ha Ha Ha :x

Chciałeś być śmieszny ale jakoś Ci to nie wyszło :lol: 8)

P.S. Jednak i tak chce ją podkręcić :stuck_out_tongue: . Jakie chłodzenie byście mi polecili?

OT kosz :evil:

a grzeje Ci sie wogole ten GF ?

jak Ci nie zal kasy to kup sobie jakiegos pentagrama gpu, a jak chcesz pomodzic, to jakies chlodzenie na procka skoluj wieksze, i zaloz na karte :slight_smile: metode musisz dopracowac sam :wink:

Niby ten FX sie nie grzeje :slight_smile: ale radiator jest nawet nawet ciepły :stuck_out_tongue: . Wybór pentagrama to dobry pomysł ale zbyt kosztowny :? około 80-90zł za wentyl to troszke przesada :stuck_out_tongue: :? . Dla mnie max. to może być 40-50zł. Chyba zdecyduje sie ma wentyl z procka tylko trud będzie z jego zamontowaniem :? . Będe musiał sie przejść do mojego brata-serwisanta w optimusie :stuck_out_tongue: . Samemu nie będe sie bawił bo jeszcze coś spale lub cuś :stuck_out_tongue: .

Pozdro :slight_smile: