Chłodzenie pod am2 do 60zł

jak w temacie. jakie polecacie? idą wakacje więc komp będzie chodził cale dnie więc jakie chłodzenie. zamontuje wentylatorki do budy z tylu i przodu więc obieg będzie :smiley:

http://zenfist.pl/pID/508.htm

lub

http://zenfist.pl/foto.php/pID/1526/fID/10

testów nie widziałem, ale wygląda jak ac (pewnie wydajność identyczna), ale ma lepsze wykończenie.

+as5/stg1/ceramique

żaden megacool freez to jakaś podróba.

nigdy w życiu takiego chłamu ;/

Ten połysk podstawki to pic na wode gdzieś czytałem że producenci pokrywają ją jakimś lakierem i potem się tak błyszczy.

AC jest sprawdzony i w miarę cichy. a ten wynalazek może być głośny jak odkurzacz…

Bierz AC i nic innego.

A co za problem wypolerowac podsatwkę? Ja w moich BOXach :mrgreen: zawsze polerowałem i polerować będę w każdym coolerze jaki tylko mi się trafi (no chyba, że nie będzie mój).

BTW ma ktoś pomysł jak zamontować te coolery na AM2?

Może by udało się wyrwać podkładki pod AM2, przykleić cooler do tej podstawki w jakiś sposób i spróbować zamontować.

Nie mając tego w ręce to trudno powiedzieć :stuck_out_tongue:

i jeszcze za koszt przesyłki płacić? :smiley: Nie wiem ile te coolery jeszcze u mnie poleżą :stuck_out_tongue:

Ty brzydalu (joke).

Coler jak cooler. Masz zdjęcia pooglądaj. :slight_smile: Innych narazie nie zorganizuje :frowning:

BTW. cooler wydajny jak infinity. Więc mam o co walczyć. Jednak nijak nie idzie tego zamontować :frowning:

Ty to masz te skojarzenia :lol:

Tylko mi dokładniej chodziło o to jak przymocować tą podkładke do coolera.

Może udało by się takimi klamrami plastikowymi(mogą się roztopić?) od 1 żebra na górze do tej podstawki.

Innego sposobu nie widze :stuck_out_tongue:

jestem boski

do starego wentylka takiego 5x5 cm na włożyłem szpatułki i ip przymocowałem do radiatora z celerona też starego postawiłem pod dyskiem i mam ok 3 stopni mniej na dysku :stuck_out_tongue:

ciekawy pomysł :wink: postaw lepiej większy wiatrak przed dyskiem - będzie ciszej i wydajniej.

taki wiek :stuck_out_tongue:

A dokładniej? Bo nie moge sobie tego jakoś zwizualizować :wink:

z przodu budy żeby wciągał powietrze do środka?

Tak. Podówjne zadanie wtedy spełni. Owiewa dysk (jeśli umiescisz go tuz za wiatrakiem) i wtłacza chłodne powietrze do środka.