Chłodzenie pod am2 do 60zł

(Lukasz102) #1

jak w temacie. jakie polecacie? idą wakacje więc komp będzie chodził cale dnie więc jakie chłodzenie. zamontuje wentylatorki do budy z tylu i przodu więc obieg będzie :smiley:

(Michal Kolatek) #2

http://zenfist.pl/pID/508.htm

lub

http://zenfist.pl/foto.php/pID/1526/fID/10

testów nie widziałem, ale wygląda jak ac (pewnie wydajność identyczna), ale ma lepsze wykończenie.

+as5/stg1/ceramique

(Wigrus1) #3

żaden megacool freez to jakaś podróba.

nigdy w życiu takiego chłamu ;/

(Mafioz09) #4

Ten połysk podstawki to pic na wode gdzieś czytałem że producenci pokrywają ją jakimś lakierem i potem się tak błyszczy.

AC jest sprawdzony i w miarę cichy. a ten wynalazek może być głośny jak odkurzacz...

Bierz AC i nic innego.

(McDracullo) #5

A co za problem wypolerowac podsatwkę? Ja w moich BOXach :mrgreen: zawsze polerowałem i polerować będę w każdym coolerze jaki tylko mi się trafi (no chyba, że nie będzie mój).

BTW ma ktoś pomysł jak zamontować te coolery na AM2?

(Błażej) #6

Może by udało się wyrwać podkładki pod AM2, przykleić cooler do tej podstawki w jakiś sposób i spróbować zamontować.

Nie mając tego w ręce to trudno powiedzieć :stuck_out_tongue:

(McDracullo) #7

i jeszcze za koszt przesyłki płacić? :smiley: Nie wiem ile te coolery jeszcze u mnie poleżą :stuck_out_tongue:

Ty brzydalu (joke).

Coler jak cooler. Masz zdjęcia pooglądaj. :slight_smile: Innych narazie nie zorganizuje :frowning:

BTW. cooler wydajny jak infinity. Więc mam o co walczyć. Jednak nijak nie idzie tego zamontować :frowning:

(Błażej) #8

Ty to masz te skojarzenia :lol:

Tylko mi dokładniej chodziło o to jak przymocować tą podkładke do coolera.

Może udało by się takimi klamrami plastikowymi(mogą się roztopić?) od 1 żebra na górze do tej podstawki.

Innego sposobu nie widze :stuck_out_tongue:

(Lukasz102) #9

jestem boski

do starego wentylka takiego 5x5 cm na włożyłem szpatułki i ip przymocowałem do radiatora z celerona też starego postawiłem pod dyskiem i mam ok 3 stopni mniej na dysku :stuck_out_tongue:

(McDracullo) #10

ciekawy pomysł :wink: postaw lepiej większy wiatrak przed dyskiem - będzie ciszej i wydajniej.

taki wiek :stuck_out_tongue:

A dokładniej? Bo nie moge sobie tego jakoś zwizualizować :wink:

(Lukasz102) #11

z przodu budy żeby wciągał powietrze do środka?

(McDracullo) #12

Tak. Podówjne zadanie wtedy spełni. Owiewa dysk (jeśli umiescisz go tuz za wiatrakiem) i wtłacza chłodne powietrze do środka.