Chlodzenie procesora

Kolejny dzień testu…temperatura ani drgnie…tracę cierpliwość…za chwilę go wywalam z kompa…

a jakim programem mierzycie ta temp. bo ja zassalem program do obnizania ale tam nic nie pisze na temat temperaturki :frowning:

Ja SpeedFan’em

Z tego, co wiem, należy w biosie włączyć funkcję “Bus Disconnect” czy jakoś tak. Jeśli w Twoim przypadku jest ona nieaktywna, możesz sobie czekać bez końca. Nie wiem jak opcja w biosie ma się do opcji w programie: zakładka S2k Settings -> Enable Bus Disconnect, w każdym razie, to powinno też być zaznaczone.

No powiem,że niezły programik :smiley: temperaturke obniżył mi o ok.7 C’

Jakie najlepiej ustawić parametry?? Mam Semprona 2800+.

Co oznacza tabelka “Halt Disconnect Divisor” i “Stop Grant Divisor” ???

Ja mam wiatraczek G-tech, dałem 240 zł w przeliczeniu na polskie, podobno jeden z lepszych( w sumie 2 razy wiekszy od poprzedniego który mi sie zepsuł i saplił mojego procka i płyte), temperatura nie przekracza 40 stopni.

Radiatora napewno. :hahaha:

A ta linki to reklama swojej strony czy czy co?? :?

W każdym razie…program się nie prawdził…polecam “wywalenie” z kompa…

Red mówisz o swoim muzgu bo z tego co piszesz widać ze masz przegrzany. Zainwestuj w chłodzenie, dobry radiator i wentyl. :hahaha:

Ten post ostaje skasowany - potraktuj to jako ostrzeżenie :twisted:

Dla mnie obniżył o 3-4 stopnie i nie widzę żadnych negatywnych skutków ubocznych. Te parę stopni to terz dużo!

U mine procesor normalnie miał 52-54 stopni a w grach 62-66 stopni.

A teraz w stresie ma 52, zainstalowałem wiatrak aby wdmuchiwał do budy powietrze i przykręciłem kaloryfer.

Pozdrawiam.