Chodzi o ram :) Proszę o szybką pomoc :)

(Rafiki00001) #1

Sprawa wygląda tak:

Kupilem sobie ram 1gb 667mhz CL6 a w kości mojej mam 2x 256 533mhz hmmm CL5 chyba (na płycie mam 2 sloty na ram).

Moje pytanie brzmi: Czy mogą razem współpracować (1gb667mhz + 256mb533mhz) czy lepiej jak wloże tylko tą 667mhz a tamte wyciganę? a może na odwrót? :wink: prosiłbym o wypowiedzi osób ktróre naprawdę znaja sie na rzeczy :wink: Pozdrawiam!

(hevet) #2

Według mnie włóż tylko tą nową kość 1GB,bo jak dołożysz starą kość 256MB to nowa pamięć zwolni do 533MHz.

(Marcin1x1) #3

Nasuwa się pytanie :jaką maksymalną prędkość pamięci daje płyta główna ? :o

(Kaka') #4

Brother

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

(efazeti) #5

zapytaj wrózki :slight_smile: ewentualnie sprawdź w instrukcji dołączonej do płyty

(Marcin1x1) #6

Bystry efazeti pytanie było do autora tego tematu żeby to sprawdził bo ram może sobie kupić o prędkości 800MHz a płyta mu zwolni do -

np: 533MHz . :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(efazeti) #7

sorry, nie zauważyłem :oops: