Chodzicie do Szkoły?

Hmm… fiesta, Ty jesteś nauczycielem? :wink:

fiesta nie wal!! jesteś nauczycielem ???

Czytaj poprzednie posty a będziesz wszystko wiedział, pisze o tym w swoich postach w tym topicu, wystarczy czytać pomiędzy wierszami :wink: :wink: :wink:

A ocenił pan sprawdziany? :smiley:

To chyba dotyczy większości młodzieży! :stuck_out_tongue:

Chyba ostatni rok chodziłem ale tylko 4 razy w roku szkolnym, na wywiadówki haha :smiley:

fiesta jaki przedmiot :smiley: :smiley: ?

nie śmiejcie sie, muszę poprawiać dwa przedmioty na “dopkę”

to nie jest śmieszne

A jak myślisz ??

I wszystko jasne :smiley:

pewnie infa :smiley:

Wszystko jasne, jesteś DYREKTOREM 8)

Bingoooooooooo :wink:

Ale nie tylko.

Dobra, dobra, dajcie fieście spokój. Nauczyciel też człowiek :).

No no no! Kto nim jest?? :smiley: :smiley: :rotfl: :rotfl: fiesta[/b ???

No ja to akurat tewraz to juz skończyłem szkołe, ale zawsze chodzilem. Jakos balem sie wagarowac :oops:

a czy ktoś mówi inaczej.

ja lubie wszystkich swoich nauczycieli - gdy nie pytaja, nie robia sprawdzianów, i najlepiej jak lekcji im się też nie chce robić

Nie bój się, to nic strasznego, hiroaq, kolego. Fajnie, masz już wakacje, ale ja też niedługo je zacznę :D.

E fiesta nie pogoda :stuck_out_tongue:

Fajna praca…ale te dzieci… :lol:

A które roczniki uczysz ??

PS. Cieszę się, że przynajmniej jest jeden dobry nauczyciel ktory zna się na rzeczy bo jak kiedyyyyyś swojego się spytałem co to linux to on nie czail o co chodzi :smiley:

ciesz się, u mnie babka nie wiedziała co to jest winamp - o jak ktoś taki ma mnie uczyc informatyki???

a czy studia zaliczają się do szkoły ?? :lol: jeżeli tak to powoli kończę jedną, ale potem jeszcze 2 latka w innej, w sensie na magistra potem :smiley: :stuck_out_tongue: