Choroba - co poradzicie :)

Hey.

Jestem chory tzn. tylko kaszle , takie jakby przeziebienie. Zaczynam siedziec drugi dzien w chacie i juz mam dosc :stuck_out_tongue: Znacie jakies sposoby by szybko wyzdrowiec albo cos :confused: Bo juz wytrzymac w domu nie moge. Jakos dziwacznie to napisalem ale zrozumiecie mnie :slight_smile:

Pozdro

Czosnek z miodem.

Czosnek z miodem jak najbardziej … ale zbytnio nie smaczne … no i ciepla herbatka z cytrynka … swieza … :stuck_out_tongue::slight_smile:

To stosuje na okraglo :stuck_out_tongue:

Ale jesli chodzi o czosnek z miodem to nie bardzo , poniewaz nie posiadam miodu aktualnie :stuck_out_tongue: A komu bedzie sie chcialo leciec do sklepu ^^ Teraz akurat mi odbija i cwicze le parkour w pokoju :slight_smile:

Ja tam zastaowałem metode sktueczną i przyjemną. :slight_smile: Walnołem setke wódki i do wyra :-D. Dobrze że rodzicó akurat nie było.

Ja polecam okład z młodej piersi :lol: :lol: :lol:

Sposob dziala doskonale na WSZYSTKIE schorzenia :smiley:

A ja się skaleczyłem… co mi na to poradzicie… :?: :roll:

Radzę pójść do apteki i kupić se Coldrex.

A ja na poważnie. Polecam niezawodny TABCIN.

Trzy dni i po chorobie :multi:

Ale pomaga też :xxx:

Kolega Axel_14 pisze że to tylko kaszel a ten od razu z seksem wyskoczył :lol: Na gardło raczej nie pomoże no chyba że …powstrzymam się :stuck_out_tongue:

Najlepiej to wysłac kogoś do sklepu po jakieś tabletki np. Coldrex albo pójśc do lekarza

Czemu odrazu sex 8)

Jeszcze raz pisze: okład z młodej piersi!!

Dobra, dzieki za odpowiedzi , pojdzie sie do apteki po jakies tabletki i poczeka :slight_smile:

=P

Jak będziesz siedział dużo przed komputerem to na pewno Ci przejdzie :wink:

Polecam kupić zupkę chińską “kurczak curry” ostrą, zalać wrzątkiem i zjeść. Gwarantuje, twoje drogi oddechowe się przeczyszczą :slight_smile:

czlowieku :o to jest swinstwo ja to bodajrze 4 lata temu wypilem i wole zdychac nirz to wypic

Z tego co mi wiadomo to syrop z cebuli jest dobry na gardło, siekasz cebulę zaypujesz cukrem,czekasz aż się zsika cebula :lol:

Dodam, że słoiczek z cebulą powinien stać w ciepłym miejscu, np. koło kaloryfera :wink:

To z cebula takze stosuje :slight_smile: I mushe przyznac ze jest to smaczne :smiley: Juz powoli mi przechodzi wiec jest dobrze , moze nawet dzisaj wyjde o poznej godzinie a jak nie to jutro juz na 99% :smiley:

Ja tam polecam sete z pieprzem :lol: :stuck_out_tongue:

eee tam to dobre na żołądek :lol: