Chrome - brak połączenia z bezpieczną stroną

(hatezit) #1

Witam, mam pewien problem z chrome. Nie mogę wejść na mozille, ani na forum (logowanie), bo wyskakuje mi komunikat, że nie mogę połaczyć się z bezpieczną stroną.

Na Gmail mogę. Skanowałem antyvirem, ccleaner, advcleaner i combofix. Wykryło dwa zagrożenia i restart kompa. NIestety nie pomogło. W firefox, Opera nie ma takich problemów. Działam na systemie XP SP2. Co powinienem zrobić jeszcze? Po za formatem dysku:)

(Acorus) #2

Zainstalować Service Pack 3.

(fiesta) #3

Zacząć od instalacji SP3 i pozostałych dostępnych  poprawek to podstawa (pomimo tego że  XP  nie jest już aktualizowany zawsze to większe bezpieczeństwo).

Spróbuj  na chwile wyłączyć  antywirusa i próbować  wejść na te strony. Jaka   wersja Opery bo  ta  najnowsza  jest na  silniku Chrome  i powinna dawać podobne komunikaty  jak  i on sam.

(hatezit) #4

Nie wiem czy pomoże SP3 przy ilości zainstalowanych programów. Zwykle robię to na czystej instalacji systemu, że po zainstalowaniu systemu, dopiero instaluje SP2 i 3 (po instalacji sterowników).

Zastanawiam się czy dodatki w chrome mogą blokować dostęp? Ostatnio zainstalowalem wtyczkę searchbar.  Firefox jak i Opera są najnowsze.

Dobra, zainstalowałem SP3, ale tego nie zmieniło. Jednak problem rozwiązałem tym, że wtyczka w chrome searchbar, takie błędy powodowała. Usunąłem i jest teraz ok.