Chrome google nie można uruchomić!

witam od wczoraj nie mogę uruchomić przeglądarki chrome google. Wyskakuje komunikat  chrome extensions , a potem kurza twarz … co mogę teraz zrobić ?

Masz windowsa 10?

 

sory nie mam win 7 32 bit

 

a to nw w czym problem moze jak  sprobojesz odinstalowac i zainstalowac to pomoze

 

 

nie powtarza się to samo ;(

Jakiego masz antywirusa

Reset Chrome: https://support.google.com/chrome/answer/3296214?hl=pl

Najważniejsze, że już się ten problem nie powtarza.

przecież piszę że nie pomogło

 

panda antywirus 16.1.2

Chrome nie jest lekki. 2GB RAMu, to przymało deko dla chrome, zwłaszcza, że połowę prawie - weźmie system + podzespoły. Jak tu nie psioczyć?

Gdyby tak ustawić na sztywno ze 3GB pliku stronicowania, czyli rozmiar początkowy 3000MB i rozmiar maksymalny 3000MB, to może nie byłoby chromania na chrome. To ma taką zaletę, że wtedy pagefile.sys nie ulega fragmentacji i system lepiej przydziela stronicowanie.

Uruchom menadżer zadań i sprawdź klikając w chrome, żeby uruchomić. Zobacz, jakie pojawią się procesy. Bo jak mam rację, że na Twoim sprzęcie chrome za ciężki, to pozostaje tylko zainstalować slimjet. Ma to samo, co chrome, ponadto ma dużo więcej niż chrome. Wszystkie rozszerzenia wchodzą te, co są dla chrome. Jednak pamięci bierze dużo mniej, niż chrome.

 

Uruchom menadżer zadań i sprawdź klikając w chrome ??? tam nie ma takiej pozycji .A chrome miałem od początku tylko od tygodnia coś nie tak  dam plik

z tej strony też nie pomogło

Ale masz folder chrome w Pliki programów (x86)? Jest tam na pewno plik exe z ikonką chrome. W niego klikaj, żeby uruchomić przeglądarkę.

Dzięki wszystkim za pomoc … @Bogdan_G  pomogło  i @ Acorus też pomogło  jeszcze raz dzięki

i jeszcze jedno… Wykonałem pełny skan Dr. Web CureIt   który bardzo pomógł , lepszy od Pandy

Pomaga na to, co wiesz, a jako program nieinstalacyjny wsadza trudne do usunięcia durnoty. 11 października sprawdzałem profilaktycznie i nico. po drwebie zostało co nieco, co normalnie nie da się usunąć. Na programosy pod programem pisałem komentarz:

Niepotrzebny mi taki deweloper, który zostawia rezydenta, który nie chce się dać “deweloper non grata”. Albo to też jakiś wirus drweb nienormalnie trudny. Po co oni zabezpieczają swoje wrzody? Na DP nie pisze w opisie i w opiniach, co powinno się wiedzieć i jak bezpiecznie użyć, potem usunąć doctor web.