Chrome nie pamieta wszystkich haseł?

witam, zainstalowałem google chrome, i zaimportowałem wszystko z firefoxa, ale przy kilku witrynach pomimo zapamiętanych haseł, login i hasło muszę wpisywać sam, i wtedy nawet nie wyświetla się monit czy zapamiętać to hasło, mam tak na przykład przy poczcie od interi :frowning: co zrobić?

wlacz internet explorera -tam wejdz na strony -niech ie zapamieta hasla-zaloguje wyloguj-nastepnie wlach chrome w opcjach poszukaj -importuj hasla z innej przegladarki zaznacz internet explorer i ok-po czym wylacz i ponownie wlacz chrome i juz

Skorzystaj z tego rozszerzenia https://chrome.google.com/extensions/de … oahd?hl=pl

Problem z głowy

ale w chrome mam zapamietanę hasło do poczty tylko jak włączam pocztę to wtedy nie ma podpowiedzi, kopiowałem wszytko z firefoxa, jak skopiuje z IE to będzie inaczej?

TAK

i nie pomogło :frowning:

Dodane 29.10.2010 (Pt) 17:11

nie chcę instalować nowych dodatków, hasła mam zapamiętane tylko kilka nie działa :frowning:

Tylko że z tym dodatkiem już nigdy nie będziesz musiał pamiętać o hasłach.

może i tak ale nie wiem czy się do końca rozumiemy, moim problemem jest to że chrome pamięta większość z moich haseł ale np. jesli chodzi o pocztę to hasło jest zapamiętane, wchodzę w opcje = pokaż zapamiętane hasła = i mogę je zobaczyć, ale jak chcę się zalogować do poczty to tam jest pusto, i muszę wszystko wpisywać :frowning:

czesem tak się dizeje, ale spróbuj wpisać całą nazwę użytkownika i przejęśc tabem do hasła, mi w takim momencie często wpisuje zapamietane hasła.

nie pomaga, usunąłem zapamietane hasło do poczty i nadal nic, zero podpowiedzi, a jak sie loguje to nawet nie pisze czy zapamiętać hasło :frowning:

a używasz ccleanera albo coś podobnego ?

tak, mam taki program a co?

jak czesto go uzywasz ?

ale nie rozumiem co to ma do rzeczy? używam co kilka dni.

ma to do rzeczy tyle, ze jak uzywasz ccleanera, to on czysci zapamietane pliki cookie w przegladarkach, a pliki cookie to hasla i zapisane strony

odhacz w ccleanerze pliki cookie dla chrome i powinno byc ok

Pliki cookie to nie są hasła, mogą być w nich ewentualnie zapisane informacje o zalogowaniu się do danej strony.