Chrome - poszukiwana wtyczka

Witam,

po formacie straciłem wtyczkę do chrome. Polegało to na tym, że wyszukiwana fraza znajdowana była w tekście na wyszukanej stronie. Pojawiało się to w prawym dolnym rogu ekranu. Było to bardzo pomocne, czy może ktoś pamięta jak ta wtyczka się nazywała, bo na google nie dam rady tego znaleźć.

Z góry dzięki, pozdrawiam,

bjally

Type-ahead-find

https://chrome.google.com/webstore/deta … dkikcmoadk

A to przypadkiem nie to samo co skrót Ctrl+F?

Jeśli chodzi o type-ahead-find to to nie jest to samo. To rozszerzenie realizuje funkcjonalność podobną do tego co jest w Firefoxie (Find as you type) i Operze (nie wiem jak się nazywa :slight_smile: ). Będąc na stronie piszesz (w żadnym konkretnym miejscu, po prostu naciskasz kolejne klawisze i przeglądarka podświetla i przeskakuje do kolejnych dopasowań wpisywanego tekstu)

Jeżeli zaś chodzi o Google Quick Scrol to to też nie jest to samo co Ctrl+F. Nie używam, ale z opisu wynika, że działa na stronie wyników wyszukiwania Google i sprawa polega na tym, że wyszukiwana i podświetlana jest wyszukiwana. Np. wpisujesz w omnibox wyrażenie “kotek jest”. Google pokazuje, że znalazł to na stronie dobreprogramy.pl\kotki. html. Klik i rozszerzenie przenosi od razu do tego miejsca na dobreprogramy.pl\kotki. html gdzie występuje szukane wyrażenie.

Wielkie dzięki! Chodziło o google quick scroll.

goomish dzięki za wyjaśnienie :slight_smile: nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje :slight_smile: