[chrome] Problem z adresem stron


(Tabo89) #1

Witam, od wczoraj mam taki problem a mianowicie czasami do adresu strony którą włączam na końcu dodaje się sam znaczek "_" i przez to strona nie działa. Muszę go usunąć i dać enter i jest wtedy ok.

Tak to wygląda:

screes.png

Sytuacja powtarza się co jakiś czas, nie ma reguły kiedy i przy różnorakich stronach.

Jak to naprawić?

Z góry dzięki

Pozdrawiam

Tomek


(Tv Kype Media) #2

Nie zakleszczyl Ci sie przycisk I co jakis czas Ci sie wciska?


(Tabo89) #3

Niestety nie tym bardziej że żeby zrobić _ trzeba shift.

Poza tym to działa kiedy kliknę coś z zakładek albo startową.

Dodane 10.05.2013 (Pt) 11:13

Nie ma nikt pomysłu co z tym zrobić.

Czyszczenie ciasteczek nie pomogło… Dzieje się tak na dwóch różnych kompach wiec raczej nie wirus…


(Tv Kype Media) #4

A w innych przegladarkach jest tak Sano?


(Patryk Kwiatkowski19) #5

Zrób reinstal przeglądarki; może shift ci nawala; ewentualnie przeskanuj folder z plikami do przeglądarki lub cały system.


(Le_mar) #6

Czyściłeś tylko ciasteczka? Wyczyść historię przeglądania i pamięć podręczną.


(Tabo89) #7

Wszystko inne też razem z ciasteczkami.

Na mozilli podobnie mi się działo.

Przeskanowałem folder antywirusem i jest ok

Jak to shift nawala? W obu kompach?


(Patryk Kwiatkowski19) #8

Zrobiłeś reinstal przeglądarki? Odinstaluj ją i usuń wszystkie pozostałości: Temporary Internet Files i pliki po usunięciu chroma Odkurzaczem lub CCleaner’em i zainstaluj jeszcze raz. Ale skoro masz to samo na mozilli to nie wiem czy pomoże. Ale możesz spróbować.