Chrome - skasowałem wszystko - pomocy!

(happypiotr) #1

Witam.

Ale narobiłem :frowning:

Wszedłem w Opcje -> Prywatne rzeczy i nacisnąłem "Usuń tego użytkownika".

Przeglądarka przeszła w stan fabryczny, tak jakbym ja dopiero co zainstalował. Skasowałem wszystkie zakładki! :frowning:

Nie byłem zalogowany i nie miałem ustawionej synchronizacji spersonalizowanych funkcji.

Nie miałem dodanego użytkownika (dlatego nie wiedziałem też że można cokolwiek skasować)

Pomocy. Czy Chrome gdzieś przetrzymywał zakładki na HDD?

Z góry dziękuję za porady czy można uratować tamte zakładki..

(system) #2

Moim zdaniem, jest tylko jedno wyjście. Ponieważ Chrome przechowuje dane użytkownika na dysku C w folderze "User Data", to pomóc może jedynie przywrócenie systemu do tyłu , na czas przed dokonaniem tych zmian. Być może ten folder został zachowany?

(happypiotr) #3

Dzięki.

Mam ostatni zapis na 17-tego lutego, także tylko 5 dni temu, to nie najgorzej. Ale czy przywrócenie systemu spowoduje odtworzenie tez folderu User Data? I drugie pytanie, można później wskoczyć z powrotem na punkt dzisiejszy? :slight_smile: To trochę jak "Powrót do przyszłości"

(system) #4

Nie ma problemu! Jeśli przywrócenie systemu "do tyłu" nie spełni Twoich oczekiwań, możesz wrócić spokojnie do "teraźniejszości". Zostanie utworzony taki punkt "powrotu".

(happypiotr) #5

Niestety nie pomogło, Chrome dalej pusty. Przeszukałem "User Data" ale nic nie znalazłem, żadnych zakładek, nie wiem w sumie w jakim on pliku zapisuje zakładki. Myślę że to już goodbye forever. No nic, aby ktoś nie zrobił takiej gafy jak ja..

(system) #6

Najlepszym rozwiązaniem jest po prostu zalogowanie się w przeglądarce. Wówczas serwer pamięta ustawienia użytkownika nawet po reinstalacji programu lub systemu. Też przed tym (przed logowaniem) robiłem różne głupstwa w przeglądarce i plułem sobie w brodę. Teraz mam spokój.