Chrome - skasowałem wszystko - pomocy!

Witam.

Ale narobiłem :frowning:

Wszedłem w Opcje -> Prywatne rzeczy i nacisnąłem “Usuń tego użytkownika”.

Przeglądarka przeszła w stan fabryczny, tak jakbym ja dopiero co zainstalował. Skasowałem wszystkie zakładki! :frowning:

Nie byłem zalogowany i nie miałem ustawionej synchronizacji spersonalizowanych funkcji.

Nie miałem dodanego użytkownika (dlatego nie wiedziałem też że można cokolwiek skasować)

Pomocy. Czy Chrome gdzieś przetrzymywał zakładki na HDD?

Z góry dziękuję za porady czy można uratować tamte zakładki…

Moim zdaniem, jest tylko jedno wyjście. Ponieważ Chrome przechowuje dane użytkownika na dysku C w folderze “User Data”, to pomóc może jedynie przywrócenie systemu do tyłu , na czas przed dokonaniem tych zmian. Być może ten folder został zachowany?

Dzięki.

Mam ostatni zapis na 17-tego lutego, także tylko 5 dni temu, to nie najgorzej. Ale czy przywrócenie systemu spowoduje odtworzenie tez folderu User Data? I drugie pytanie, można później wskoczyć z powrotem na punkt dzisiejszy? :slight_smile: To trochę jak “Powrót do przyszłości”

Nie ma problemu! Jeśli przywrócenie systemu “do tyłu” nie spełni Twoich oczekiwań, możesz wrócić spokojnie do “teraźniejszości”. Zostanie utworzony taki punkt “powrotu”.

Niestety nie pomogło, Chrome dalej pusty. Przeszukałem “User Data” ale nic nie znalazłem, żadnych zakładek, nie wiem w sumie w jakim on pliku zapisuje zakładki. Myślę że to już goodbye forever. No nic, aby ktoś nie zrobił takiej gafy jak ja…

Najlepszym rozwiązaniem jest po prostu zalogowanie się w przeglądarce. Wówczas serwer pamięta ustawienia użytkownika nawet po reinstalacji programu lub systemu. Też przed tym (przed logowaniem) robiłem różne głupstwa w przeglądarce i plułem sobie w brodę. Teraz mam spokój.