Chrome, Vivaldi, Opera - przeglądarka nie zapisuje ustawień/wtyczek/przypiętych kart

Cześć!

Od paru dni mam problem z przeglądarkami wymienionymi w tytule. Problem zaczął się od Chroma. Standardowo w przeglądarce mam przypiętą kartę z wtyczką OneTab, gdzie trzymam linki do wszystkich stron, na których mam coś do zrobienia. Potrzebowałem jednak przypiąć pewną stronę na pasku kart, ale po ponownym uruchomieniu chroma owa karta po prostu znikła. OneTab pozostał. Natomiast gdy próbowałem odpiąć OneTaba i zrestartowałem po tym przeglądarkę, to ta karta ciągle była przypięta. Zrobiłem reinstall przeglądarki, przeleciałem system ccleanerem, przeskanowałem aplikacją malwarebytes anti-malware, ale ten nic nie wykrył. Po reinstallu nie zapisują się też wtyczki, nie mogę się zalogować na stałe do konta google. Natomiast zakładki i historia działają bez zarzutu. Zainstalowałem po kolei Vivaldiego i Operę, by sprawdzić, czy jest to samo. I… Jest. Przeszukałem już trochę google’a, próbowałem sposobów, które ludzie wrzucali na innych forach, ale żaden nie działa.
Dodam, że na Firefoxie wszystko działa w porządku, no ale nie jest to przeglądarka, z której chciałbym korzystać na co dzień.
Czy spotkał się ktoś już z podobnym problemem?

1 polubienie