Chrome w wersji 32 wiesza się gdy używam scrolla na otwartych zakładkach, gdy te są dłuższe niż wysokość ekranu

Witam. Mam problem z zakładkami w Chrome 32. W tych zakładkach gdzie ilość odnośników przekracza ilościowo możliwość wyświetlenia pojawiają się strzałki góra dół… wiadomo. Po najechaniu na strzałki zawartość się przesuwa i pokazuje ukryte odnośniki do stron internetowych ale gdy próbuję zrobić to samo za pomocą scrolla to Chrome mi się wiesza. Wcześniej było wszystko ok ale po aktualizacji cos sie zchrzaniło. O co kaman?

Jeśli chciałbyś mieć zakładki tak jak dawniej “ciaśniej upakowane” ,wtedy zmieści Ci się więcej odnośników, to zrób tak : prawy przycisk myszy na ikonę Chrome >właściwości i tu w Element docelowy za

…aplication\chrome.exe" dopisz : --disable-new-menu-style (ten dopisek koniecznie poprzedź spacją ) no i Zastosuj i OK , i restart Chrome i będziesz miał zakładki jak dawniej .

Dzięki za podpowiedź ale problem leży trochę głębiej. Wcześniej miałem ten problem z rozstrzelonymi zakładkami ale sam się rozwiązał i teraz jest wsztystko ciaśniutko. Po prostu scroll na dużych zakładkach wiesza mi Chroma. Chyba po prostu poczekam na kolejną aktualizację bo boję się, że jak odinstaluje tego Chroma i wgram go ponownie to stracę wszystkie zakładki, rozszerzenia i ustawienia. Dzięki

Józek z krainy brzózek, zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

W celu dokonania korekty tytuły należy użyć opcji edytuj w poście otwierającym wątek, a następnie skorzystać z pełnego edytora tekstu.