Chrome zawiesza się na youtube

Witam! Mam problem z Chromem. Gdy wchodzę na jakąś stronę z filmikami np. Youtube to mi chrome się automatycznie zawiesza i muszę od nowa go włączać. Jest to denerwujące, gdyż niekiedy mam otworzone dużo zakładek i muszę je wszystkie ponownie otwierać. Da się jakoś zaradzić temu problemowi ? Proszę o szybką odpowiedź :wink:

Pozdrawiam.

siekacz194 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Może reinstalacja Flasha pomoże. Odinstaluj Flasha, pobierz najnowszą wersję i zainstaluj. :smiley:

@ takiktoś

Chrome ma flasha wbudowanego.

Musisz zainstalować przeglądarke od nowa pobierz chrome z dobre programy odinstaluj chrome ponownie zainstaluj i sprawdz jak działa może to byc również wina oprogramowania zabezpieczającego

hahaha koledzy,

wystarczy ze wyłączysz lub włączysz obsługę HTML5 w youtube

@rradek21 Tak rozejrzałem się trochę po wujku Google i rzeczywiście. Od jakiegoś czasu Chrome zaczął miewać błędy dot. HTML5. Niestety ich przeglądarka poszła na łeb na szyję. Więc radzę to co rradek. Powinno pomóc. :slight_smile:

Dziękuję bardzo. Włączyłem HTML5 i zobaczę czy pomoże :slight_smile:

OT - kosz.

HTML5 pomógł! Dziękuję :slight_smile: