Chrupie mi we wieży ;-///

Gdy słucham radia Eska [Rzeszów; 92.6MHz] to słyszę chrupanie. Napewno nie jest to zły odbiór, bo byłoby to szumienie, i było, ale kupiłem antenę i nie powinno już być… Poza tym nie chrupie mi codziennie. Co to może być? :?

Cos ci zakłóca. Jakieś urządzenie.

Czyli jeśli mam TV za ścianą mojego pokoju to mogę mieć przez niego problemy?

Całkiem mozliwe, szczególnie jak masz jedna antene i złą instalacje. :slight_smile:

A na innych zakresach jaki jest odbiór.

Może w okolicy jest jakieś urządzenie które pracuje na tym paśmie i masz zakłócenia lub jakieś urządzenie w pobliżu zakłóca odbiór.

Metoda prób i błędów - wyłącz wszystko w domu oprócz radia i zobacz.

Telewizor. Instalacja jest podłączona dobrze, tylko, że tv jest zaraz za ścianą. Ale np. 100.1 [RMFM] odbiera mi dobrze…

Złączono Posta : 05.11.2005 (Sob) 21:09

Ej - moderatorzy i admini -> Ile razy jeszcze przeniesiecie mój temat ?? !!

Odbijacie sobie tym tematem jak piłką! Najpierw problemy potem hardware… Gdzie teraz?

moze zakłocac Ci komputer, jak i kable od tv jesli posiadasz tv kablowa ew. jakas antene ;]

Ej Raq a czy wiesz na jakim forum się znajdujesz i jakie tytuły mają poszczególne działy. Na pewno nie ma w nich miejsca na problemy ze sprzętem RTV, dlatego znalazł się tutaj.

BTW na ej to w Krakowie tramwaj staje 8)

Może tak odrobinę grzeczniej :twisted: :twisted: :twisted:

juz nawet tramwaje na to nie reagują :smiley:

Ja mieszkam w Bydgoszczy i Eska tez mi “chwarszczy”…cos jest nie tak z tą Eską…

Znajduję się w domu, o ile nie mam omamów.

No luzik, ale najpierw lazikar go przeniósł, a teraz Ty [czy tam nie wiem kto]… Ehh… Się zdecydujcie…