Chwilowy lag ( vista )

Witam mam problem ponieważ ping który puszczony został do anteny do której się łacze wygląda nastepująco : http://screeny.pl/82201 , http://screeny.pl/82207

Jak widać na screnie ping 1700 jest przyczyną laga w grach internetowych ( counter - strike ) który bardzo przeszkadza w grze . Na forum jest opisany ten problem jak go usunąć ale na Windows XP ale niema tego na Windows Vista . Posiadam windows vista ultimate x 64 . Z tego co mi wiadomo przyczyną tego laga jest Konfiguracja zerowej sieci bezprzewodowej . Opisane jest bardzo dobrze jak to wyłączyc w XP lecz niema opisanego jak to wyłaczyc w viscie . Jeszcze dodam że jak miałęm wczesniej windows xp tego problemu wogle nie było więc sprzęt do odbioru sygnału musi byc na 100 % dobry wiec tylko cos w systemie musi byc nie tak . Proszę bardzo o pomoc bedzie bardzo wdzięczny !

Pozdrawiam .

O skubany :smiley: 2s laga na okres czasu 20s jak nie lepiej :smiley:

O ile pamiętam to kombinacja Windows(klawisz na klawiaturce)+R uruchamia Uruchom>tam klikasz bodajże>services.msc i szukasz konfiguracja zerowej sieci bezprzewodowej>wyłącz.

Poszukaj specjalnego programu przeznaczego do Twojej karty bezprzewodowej, wtedy to on przejmie kontrolę nad sieciami i owe programy są dużo lepsze od windowsowego menadżera.

mam ralink ( oprogramowanie do mojej karty ) ale jak wyłaczyć w windowsie zeby nie działało to przez windowsa tylko przez program

Dodane 10.03.2009 (Wt) 22:30

a co do tego services.msc to jak mi sie to otworzy to tam niema "konfiguracja zerowej sieci bezprzewodowej " , są inne ale takiego akurat niema … w xp jest a w viscie niema …

No program przy instalacji powinien już przejąć kontrolę nad sieciami, poszukaj w nim i spróbuj w nim to skonfigurować.

Start>panel sterowania>połączenia sieciowe>prawy przycisk myszy na karcie bezprzewodowej>właściwości>zakładka tam następna i tam powinno być coś w stylu, użyj systemu windows do konfiguracji sieci bezprzewodowej to odznacz to i wtedy ten program powinien przejąc tą funkcję po jego ustawieniu.

W Viście tam bym szedł Start>sieć>centrum sieci i udostępniania>wyświetł stan połączenia>właściwości i reszta j/w.

Piszę z pamięci tyle co na Viście w szkole pracujemy 2lekcje na tydzień.