Chyba coś mam ,bardzo zwolnił mi komp,zawiesza się i muli

Log czysty.

Podejrzewam, że system w znacznym stopniu spowalniają działające w tle procesy programu F-Secure Internet Security. Jest ich aż 15 (słownie: piętnaście). Jeśli nie korzystasz z komputera o mocniejszej konfiguracji sprzętowej, to radziłbym zastanowić się nad zmianą pakietu zabezpieczającego na mniej zasobny. Jeśli interesują Cię komercyjne (płatne) pakiety zabezpieczające, to pomocny w wyborze odpowiedniego może być ten artykuł:

:arrow: Przegląd komercyjnych pakietów zabezpieczających

Kosmetyka:

Teoretycznie można wyłącz to w start => uruchom => msconfig => Uruchamianie. Jednak może być z tym różnie dlatego może spróbować to wyłączyć, a jeśli coś będzie źle to z powrotem włączysz.

Jeśli Real nie jest Ci bardzo potrzebny to zastąp go o wiele lżejszym Real Alternative.

Dodatkowo wykonaj podstawowe czynności przyśpieszające działanie systemu jak czyszczenie rejestru, defragmentacja dysku, defragmentacja rejestru oraz usunięcie zbędnych plików.

Ponadto przejrzyj XP - Optymalizacja, odchudzanie dla trochę bardziej zaawansowanych. Lub Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP dla trochę mniej zaawansowanych.

:stuck_out_tongue: Dzięki serdeczne za poradę. Po cichu liczyłem,że to właśnie Ty udzielisz mi odpowiedzi na mój post, bo wszystkie Twoje porady były o.k. :stuck_out_tongue: Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam