Chyba problem z USB

Witam! Chyab mam problem z USB chodzi o to, ze kupiłem ostatnio pada firmy ART no i podłaczyłem pod USB, okazało się że pad zostaje wykryty tylko wtedy gdy trzymam przyscis RUMBLE, zaniosłem więc pada do braciszka i u niego ten sam problem… Ale i tu ale ponieważ kumpel do mnie przyszedł ze swoim padem i też nie mogliśmy go podłączyć, pad został wykryty ale nie można było skalibrować… Kolega zabrał swojego pada do domu i po pewnym czasie dzwoni i mowi Ty mam zwalonego pada to samo co u CIebie :confused: No i na gwarancję… Jak podłączam myszkę pod USB działa prawidłowo, tak samo z drukarką i Neostradą. No i mam pytanie w związku z tym czy moje USB może psuć kontrolery gier?? Zawiozłem pada dzisiaj na gwarancję i dali mi drugiego bo u nich też już nie wykrywa :confused: no i teraz się boję podłaczać nowego bo może znowu się zepsuć. Powiedzcie czy mam coś z USB i czy można coś z tym zrobić. Dzięki…!

Może to coś z przepustowością sprawdź czy masz w kompie USB 2.0 i jakiego wymaga pad (raczej 2.0). Trochę to dziwne, żeby psuło pady…