Ci, którzy nas obrażają na komunikatorach

Jakie znacie sposoby na tych, którzy robią sobie głupie żarty przez komunikatory? Obrażają, robią sobie głupie żarty, tak, że aż przykro się robi. Oczywiście chodzi mi o sposoby oprócz funkcji Zablokuj.

Bawicie się w namierzanie IP? ?? :lol:

Mnie bardzo ktoś obraził tzn. robił sobie ze mnie głupie żarty. Najgorzej, że nie miałem w archiwum tej rozmowy, gdyż właśnie (jakimś szczęśliwym trafem) wszedłem na komunikator na moim telefonie komórkowym…

ale po co sobie zawracać tym głowe :>

blokujesz delikwetna i po kłopocie anie tam jakieś dziecinne zabawy w

co ci da czyjeś IP ?

chcesz podam ci swoje i co z tym zrobisz ?

Ale właśnie ten sposób jest najlepszy.

Nie, nie spotykam się z taką sytuacją. Raczej sporo osób nie potrafi właściwie zagadać do kogoś przez komunikator :wink:

zablokuj a jak nie to zmień numer i tyle, co to za kłopot

A jak zablokuję jakiś kontakt i go usunę, to on pozostanie zablokowany? Bo nie chce, żeby mi coś zaśmiecało listę z moimi kontaktami…

A co za problem sprawdzić listę zablokowanych żeby się dowiedzieć ??

IMHO tak, ale już dawno nie siedziałem na gg.

Ja używam tlena i GG

najprościej usunąć swoją nazwę miejscowości wtedy raczej nikt ciebie nie wypatrzy :slight_smile: ja tak mam i nikt obcy do mnie się nie dobija a jak miałem wpisaną to zaraz jakieś dzieci chciały gadać :?

Tylko po co skoro Tlen obsługuje protokół GG i po zainstalowaniu odpowiednich wtyczek prawie wszystkie pochodne z tego wynikające :? :?

Radzę przeskanować listę kontaktów GG na obecność idiotów. Ewentualnych podejrzanych zablokować/usunąć/nie zwracać uwagi.

:roll:

boczi co zrobisz jeśli Cię ktoś obrazi na GG lub SMS? Najlepiej takiego idiotę zignorować, bo jak mu odpowiesz na zaczepki to dopiero się zacznie.

Mnie nigdy nikt nie obraził, ale moją żonę tak. Pytała co mu odpisać, poradziłem zignorować, nie odpisywać. I wiecie co? Dał sobie spokój! Więcej nie napisał! Zrozumiał, że na debila się nie zwraca uwagi.

no właśnie :slight_smile: jak jeszcze się usunie wiek to już w ogóle niemożliwe żeby podłączały się do ciebie obce osoby :slight_smile: chyba, że ktoś lubi gadać na gadu z masą nowych ludzi (w tym 90% to takie szurnięte dzieciaki albo spamerzy)

Rzadko, ale zdarza się, że napisze do mnie taka osoba, chętnie z nią pokonwersuję - przynajmniej mam okazję do wyładowania swoich negatywnych emocji, zazwyczaj to ona pierwsza mnie blokuje i mam spokój…

ja potrafie wyklnąc tylko wtedy jeśli ktoś prześle mi jakąś reklamę, łańcuszek albo : cześć poklikamy?