Ciągłe aktualizacje w Win XP

Witam posiadam oryginalnego XP Home i od zeszłego wydania aktualizacji co jakiś czas pojawia się żółta tarcza w tray’u (mam wybraną opcję pobierania aktualizacji i informowania przed instalacją) i ściąga się aktualizacji i następnie instaluje. Jest to:

Trwa inicjowanie instalacji... gotowe!

Trwa instalowanie MSXML 4.0 SP2 Security Update (KB927978) (aktualizacja 1 z 1)...

już chyba z 6 razy mi się to instalowało. Poza tym na partycji D (czyli nie tej na której jest windows) pojawiają się foldery w stylu “24cfc90af0880c395a4e74f7fa” a w nich plik tekstowy o nazwie np: “msxml4-KB927978-enu”. Jest już 10 takich folderów. Czy ktoś wie dlaczego tak się dzieje?

wyłącz usługę aktualizacji automatycznych. Usuń z folderu Windows folder o nazwie “SoftwareDistribution”, usuń te foldery, o których wspomniałeś, usuń z folderu Windows “WindowsUpdate.log” i włącz ponownie usługę aktualizacji automatycznych.

Mi taka operacja kiedyś pomogła.

Jednak to nie pomaga, już 2 raz wykonałem te czynności i kilka razy mi się już zainstalowało. Czy ktoś ma jakiś inny pomysł co mogę z tym zrobić?

w panelu sterowania - aktualizacje automatyczne - masz przecież powiadom mnie, ale nie pobieraj ani nie instaluj itd.

Jak zapyta odznacz i więcej sie nie pojawi.

Tak właśnie zrobiłem, przy instalacji wybrałem niestandardową i odznaczyłem ją:p Dzięki za pomoc.