Ciągłe błędy systemu windows 7

(Lukasz Hudzik) #1

Witam.Od jakiegoś miesiąca mam poważny problem z systemem.Podczas normalnej pracy nagle pojawia się czarny ekran na którym pisze czy uruchomić program normalnie oraz czy naprawić system windows (zalecane). Niekiedy udaje się włączyć normalnie jednak po jakimś czasie znów pojawia się to okno.Gdy kliknę napraw to wtedy wyszukuje błędy które nie zawsze wykryje.Niekiedy naprawa za pomocą obrazu windowsa lub przywracania z jakiejś daty z przeszłości pomaga ale nie zawsze.Przeinstalowałem nawet windowsa jednak podziałał dwa dni i znów to samo.W sumie przeinstalowywałem już windowsa 5 razy.Program HD Tune nie pokazuje żadnych błędów dysku wiec to ewidentnie wina windows.Zauważyłem również że ten czarny ekran i błędy pojawiają się gdy żona weźmie laptopa do pracy gdzie łączy się z darmową siecią bezprzewodowa gdyz jak laptop jest w domu wszytko działa normalnie.Czy to może mieć jakiś związek czy to po prostu zbieg okoliczności??

(Hitman208551) #2

byc moze jest zawirusowany,albo zainstaluj lepszego windowsa

przeskanuj go programem Super Anti Spyware,hitman PRO.Sproboj programem Hijack a następnie wklej log tutaj http://www.hijackthis.de/ i daj na analyse

(Marcin1025) #3

Hijactis jest przestarzały daj logi OTL