Ciagle błedy we wszystkim


(Bwkamil) #1

Witam. W windowsie zaczeły pojawiać się ciagłe błedy kazdego praktycznie programu. Mozilli, gg i innych które uwżywam. Nie dało się też zainstalowac prawie zadnego programu ani gry bo w instalacji wyskakiwał bład... Przez to postanowiłem zrobić formata. Jednak on nic nie pomogl i jest tak jak bylo. Ma ktos pomysl jak to naprawic ?? naprawde nie wiem co robic pomocy


(adam749) #2

Jakie dokładnie błędy? Błędów jest milion pięćset sto dziewięćset, więc skąd mamy wiedzieć który to jest?


(Danielm86) #3

Sformatowałeś wszystkie partycje? Przeleć dysk HD Tune i pamięć Memtestem


(Ciuci) #4

Może to być infekcja plików wykonywalnych exe,dll!Spróbuj zrobić skan Dr.Web CureIT! http://www.searchengines.pl/Mini-skaner ... 18695.html Wklej z niego raport!


(Bwkamil) #5

Przeskanowalem ramy MemTest i znalazl blad ,,Memory error detected! Pair 11356013 does not store values accurately. MemTest has detected that your computer cannot accurately store data in RAM. You need to fix this. See the online FAQ, question # 2 (http://HciDesign.com/memtest) for advice on what to do next"


(adam749) #6

Wykryto błąd pamięci. Spróbuj zamienić moduły pamięci miejscami.

http://forum.purepc.pl/Pamieci-RAM-f29/ ... 46085.html


(Bwkamil) #7

Czyli to Ramy jednak ?? Trzeba je wymienic czy jak ?


(Agatonster) #8

greavity ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(adam749) #9

Wejdź w ten link co podałem ta są jeszcze inne rozwiązania. Jak to nie pomoże to ram -> kosz