Ciągłe Bluescreeny na Windows 7 x64 Ultimate

Witam,

Posiadam wyżej wymieniony system operacyjny. Notorycznie mam Blue Screeny, niezależnie od tego co robię. Zdarza się to poczas grania, ściągania jakichś plików, zmiany głośności. Nie moge sobie z tym poradzić. BSODy zaczęły się od razu po instalacji 7. Wcześniej miałem Viste x64 i nic podobnego mi się nie przydażało. W samym marcu miałem 12 Blue Screenów. Zawsze są różne. Proszę, a własciwie błagam o pomoc, nie mogę normalnie korzystać z komputera.

Mój komputer nie jest podkręcany itp. Wszystko działa na fabrycznych ustawieniach.

Zestaw:

-q6600 2,4GHz

-4GB ram 1066MHz

-8800 GTS 512 MB

Sterowniki mam zainstalowane najnowsze ze stron producentów. Poniżej zamieszczam link z plikami minidump, ponieważ nie wiem właściwie jak się z nich dowiedzieć, co jest przyczyną tych błędów.

Link do plików

Jeszcze raz proszę o pomoc.

a jaki dysk twardy?? BSOD występują często na dużych dyskach od 500 GB wzwyż, wtedy trzeba zainstalować stosowną poprawkę proponuję tę najnowszą tylko

Dysk jest 640GB Wd Caviar Black. Mam wyłączone przechodzenie w stan hibernacji.

Więc tu może tkwić problem, jeśli nie masz stosownej poprawki, zainstaluj ją (trzeba niestety zażądać jej od MS)

Udało mi się zainstalować tylko 1 z 2. Przy próbie instalacji 2 napisało mi że ta poprawka nie ma zastosowania na tym komputerze.

Jak miałem Vistę i program antywirusowy eset smart security 4 to podczas spoczynku komputer się całkowicie zawieszał, może i tym razem ten antywirus powoduje problemy.

Fix306215 tylko ta poprawka będzie ci potrzebna, w wersji 64 bit. To poprawiona wersja poprzedniej

Zainstalowane, teraz zobaczymy czy pomogło.

Dodane 05.04.2010 (Pn) 0:37

3 dzień bez Blue Screen`a :wink:

Jeśli dotrwa do tygodnia to znaczy że rozwiązałeś mój problem. =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Dodane 07.04.2010 (Śr) 21:09

No i znowu ;/ Porblem powrócił. Przy wyłączaniu komputera BSOD 0x0000007e, a zaś przed chwilą, 0x0000001e w czasie grania. Mam już dość tej 7, na komputerze stacjonarnym mam ciągle BSOD`y, a na rocznym laptopie bateria padła po instalacji 7 ;/

Załączam najświeższe pliki minidump z kwietnia. Już są 4 :!: :!: :!: można pobrać tylko 10 razy ;/

czy ktoś może mi powiedzieć jak odczytać coś z nich ?

Dodane 11.04.2010 (N) 0:55

Jest tu kto ?