Ciągłe bluescreeny!

Witam

Mam problem z moim komputerem. Coraz częściej pokazują mi się blue screeny i nie wiem z jakiego powodu, gdyż nie wyświetlają mi się po jakiejś określonej czynności, którą zrobię tylko przy normalnym używaniu komputera. Jest może jakiś folder na dysku c:, w którym się zapisują te blue screeny? Pierwsze co pomyślałem to, że mi się przegrzewa. Na komputerze prawie nie gram, a temp. w spoczynku mam: CPU 45-47C*, GPU 47C*, HDD1 43C*, HDD2 38C*. Wydaje mi się, że temp. dysku jest trochę za duża. Dlatego ściągnąłem HD TUNE i zrobiłem testy. Zdjęcia tych testów są pod tym linkiem. Kiedyś jak robiłem format dysku, to sformatowałem 3 partycje, w tym 2 usunąłem i chciałem zrobić inny rozmiar tych partycji. Niestety okazało się, że nie da się ich utworzyć spowrotem i musiałem zainstalować system(win7) bez tych partycji. Gdy się już zainstalował zbootowałem płytę od OS: XP Media Center Home Edition i utworzyłem te partycje, po czym od nowa zainstalowałem win 7. Właśnie od tamtego czasu zaczęły mi wyskakiwać te bluescreeny. Czy to może być powodem tego? Może zainstalować od nowa ten system?

Pozdrawiam, Tomsonis

@Edit:

A Zapomniałem podać specyfikacji kompa:

CPU: Intel Core 2 Duo 1,86 E6300

MOBO: Asus P5VD2-MX

GPU: Asus GeForce 9800GT 1GB

UPS: Gembird chyba 500W(wiem, że to /cenzura/ ale nie wiem czemu gościa w sklepie posłuchałem)

HDD: to na screenach jest podane

RAM: 2x1 Kingston 66Mhz

Da się sprawdzić:

http://forum.purepc.pl/FAQ-f8/Debugger- … 04416.html

To kup coś normalnego, a ten zasilacz oddał bym przez szybę witryny.

Na dysku masz relokowane sektory, mieszczą się w przedziale dopuszczalnym, ale możesz zrobić skan powierzchni, dysk jak ma gwar odesłać do sklepu lub bezpośrednio do WD, całkiem szybko to załatwiają, na swój dysk czekałem chyba 10 dni

http://support.wdc.com/warranty/index.asp?wdc_lang=pl

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic960084.html

Przeczytaj ten artykuł:http://www.vista.pl/porady/963_blue_screen_czyli_co_gdzie_i_jak_aby_pozbyc_sie_problemu.html

Dobra, to tak. Co do zasilacza narazie musi być taki, bo nie mam kasy na nowy, a co do dysku to można jaśniej i o który się rozchodzi? Obydwa dyski nie mają gwarancji, 80GB ma 5 albo 6 lat, a 320GB 4 lata. A co do blue screenów to dodam to jak mi się program ściągnie bo zajmuje ok. 420MB.

@Edit:

Właśnie ściągnąłem program do odtworzenia tych BSOD’ów i mi się wyświetlił 7 razy KERNEL_MODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED i 1 BAD_POOL_HEADER.

@Edit:

Po odtworzeniu z podanego programu przez Tobi BSOD’ów zamieszczam komunikaty na necie. Jak możecie to napiszcie mi co mam zrobić z tymi uszkodzonymi plikami, bo nie chcę nic zepsuć. Plik znajduje się TU.