! Ciągle drogo!


(Kos@) #1

Przed Świętami TePsa promowała tak tę Neostradę i muslałem, że po świątecznej gorączce ceny trochę spadną. Nawet krążyły o tym jakies plotki, teraz jednak ucichły. Może wiadomo wam coś o planach "naszego" monopolu (TP)?


(system) #2

Nic takiego nie słyszałem, ale internet może tylko podrożeć(22% wat). Mnie to bardzo niedotknie bo płace 46 zł za łącze 128 kbps


(system) #3

Nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz!! Jak wprowadzą z powrotem 22% podatek na internet, to Twój provider bedzie zmuszony podnieść ceny swiadczonych usług - inaczej nie bedzie się mu to opłacało. Przeciez on dzierżawi od kogoś te łącza, przez które łaczysz sie z siecią. Więc Ciebie tez to dotknie.


(system) #4

Coś czuje że Pawełkowi by sie okularki przydały. Napisałem że mnie to bardzo niedotknie, a nie że mnie to w ogóle niedotknie. No tak teraz będę płacił 52,5 zł. Całe 6,5 zł róznicy.


(system) #5

Może i troche przesadziłem, ale z drugiej strony jak przemnozysz to przez liczbe miesięcy w roku, to Ci wyjdzie całkiem duza sumka. Uzbierałoby się na 2 miesiące prawie po starej cenie. A załóżmy że taki internet bedziesz miał jeszcze przez dwa lata... albo i wiecej...


(Morgenowsky) #6

Ja tam mam stałe łącze i płacę 50 zł. Oczywiście to jest taka sieć... osiedlowa :slight_smile: REMBRIDGE NET


(Kozioł) #7

Ja niestety nie mam dostepu do sieci osiedlowej :frowning: Ale mam kabloweczke ........ 160 zł :evil: Czekam na godne oferty zagranicznych firm bo watpie zeby TPsa wczesniej zlagodzila swoje ceny :stuck_out_tongue:


(Kos@) #8

Ja też niestety do osiedlówki nie mam dostępu, bo mieszkam w domu. Cgciałem SDI założyć w TP, ale im teraz to nie na rękę i zakładają tylko Neostradę co jest droga i nie zawsze niezawodna (Neostrada+). A do tego kosztuje 99zł zestaw + abonament 149zł! Myślę że to jrdnak zbyt dużo. Podobno od nowego roku ma być obniżka cen, ale i prędkości łącza. Jednak narazie to tylko plotki... :frowning:


(Gierasso) #9

ja jestem w osiedlowym LANie i place 59zl miesiecznie, jednak transfer dosyc kiepski, tak srednio 30 kbps :frowning: ale czasmi i 244kbps, zalezy od serwera :twisted: