Ciągłe Infekcje,Spowolniony system Wirus win32/autorun


(Ashikaa54) #1

Witam

Wątek założyłem już raz ~tydzień temu,ale nikt nie odpowiadał - odświeżanie nie podbijało tematu na górę więc zakładam raz jeszcze.

Do rzeczy, wirus zainfekował mi wiele plików w sposób taki że w folderze pojawiał się nowy plik o nazwie folderu/jednego z plików,usuwanie nic nie dawało bo problem się powtarzał.Antywirus poddawał cały czas wirusa kwarantannie lecz pojawiał się problem wspomniany wcześniej. Ogólnie komputer jest spowolniony i mam problemy z uruchomieniem części plików,a może być tego więcej.Nazwa wirusa win32/Autorun.agent.UD

Aktualne logi:

Extras.txt : http://www.wklej.org/id/847995/

OTL.txt : http://wklej.org/id/847997/

Za pomoc dziękuję :slight_smile:


(Acorus) #2

Odinstaluj Ashampoo PO Toolbar,vShare.tv plugin 1.3.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/outils/289-adwcleaner z funkcji Delete.Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.

Użyj USBFix Kliknij w nim na przycisk "DELETION" (jeśli jakiś folder nazwałeś muza lub muzyka to zmień na inną przed użyciem USBFix.).

Przeskanuj programem Dr.WEB CureIt http://www.dobreprogramy.pl/Dr.WEB-Cure ... 12976.html


(Ashikaa54) #3

Zrobiłem wszystko ale wirus niestety nadal jest.Przeskanowałem znowu OTLem i oto Logi:

Extras : http://wklej.org/id/850150/

OTL : http://wklej.org/id/850152/

Zauważyłem ze niektóre programy nie chcą się odpalić np GG,lub gdy wchodzę do jakiegoś folderu to jest takie "mignięcie" jakbym odświeżał.