Ciągłe minimalizowanie się gier i nie tylko

Witam.

Od dłuższego czasu mam problem chyba z jakimś złośliwym oprogramowaniem. Co parę minut, jeżeli gram bądź oglądam film na pełnym ekranie, minimalizuje się gra a z filmu wyrzuca i ponownie muszę włączać fullscreen. Jeżeli mam odpaloną np. przeglądarkę, co parę minut mam taki objaw, jakby ktoś klikał na pasek zadań a potem z powrotem na przeglądarkę (przez parę sekund jestem “obezwładniony”).

Proszę o pomoc, to doprawdy uciążliwe zjawisko.

Ja tak mam czasami jak gram i np. zminimalizuje grę(rzadko się zdarza) lub (najczęściej) nacisnę skrót klawisz z logo windows + L (opcja zablokuj w windows vista)

Po ponownym przywróceniu gry minimalizuje się ona cały czas i jak naciskam obojętnie co na klawiaturze to każdy klawisz uruchamia inną aplikację lub opcje systemu itp. :twisted: Jedyne co mi pomaga to ponowne uruchomienie komputera. Nie przeszkadza mi to bo niezwykle rzadko się zdarza. Wygląda to na jakiś błąd. Komputer sprawdzałem nie było żadnych wirusów

Ale ja nic nie naciskam więc po co mi ta informacja. Wiem, że to jest jakiś błąd a raczej wirus, tylko pytanie jaki.