Ciągłe myślenie kursora - niepoprawne działanie komputera

Witam,

mam problem z komputerem (laptopem) od 2 dni, mianowicie od czasu kiedy zrobiłem backup komputera dzieje się z nim coś dziwnego, cały czas myśli kursor i przez to nie mogę robić różnych rzeczy przeskakują mi okna blokuje mi się i zawiesza. problem wcześniej był mały i np. po restarcie kompa wszystko było okey, wczoraj rozebrałem laptopa do części pierwszych bo już ma 2 lata i był po prostu zakurzony. zmontowałem wszytko jak trzeba, nie dało mi żadnych błędów i odpalił bez problemu, ale problem z kursorem się zwiększył i nie wiem co mam zrobić. sprawdziłem czy nie mam wirusa/trojana czy jakiegoś robaka… nic nie ma przefiltrowałem go chyba 6 programami i już nie wiem co robić   :blush:

co mogę z tym zrobić?? 

 

z góry dziękuje za pomoc 

Po 1: jak robiłeś ten backup od którego to się rozpoczęło?

po 2: co mówi manager zadań, może któryś z procesów svhost zużywa dużo zasobów?

1: może podczas instalacji czegoś coś mi wpadło i dopiero z upływem godzin zaczeły się problemy

2: w menager zadań co chwila wszystko lata, nawet nie da się zobaczyć co działa jak zmienia się lista, nie wiem jak sprawdzić który z procesorów svhost zużywa dużu zasobów, ale jak patrze to procesor jest przy uzyciu 15%-20%

3: Hp envy dv6 windows 10 64bit 

1: możliwe, ale nadal info jak robiłeś backup byłoby przydatne… zwykłe kopiowanie, jakiś soft do backupu?

Przechwytywanie.thumb.PNG.43c1f37c6897671: od momentu kiedy wyszedł windows 10  zrobiłem update z win 8.1 teraz chciałem go wyczyścić ze wszystkiego bo jakieś małe błędy mi dawało ale zrobiłem to bardziej z powodu że chciałem go oczyścić z syfu na kompie. Wiec zrobiłem backup do zera poprzez ustawienia w win 10 i wróciło wszystko do win 8 i dopiero na pustym systemie (bez zadnych aplikacji dodatkowych) zainstalowałem win 10

  1. z tego co widzę to niczego dziwnego nie ma dołączam zrzut ekranu 

dodatkowo jak klikam np w przeglądarce prawym aby zmienić np słowa to za chwile znika okienko opcji, na początku myślałem że coś uszkodziłem w touchpadzie ale wyłączyłem jego i nadal to samo

 

Przechwytywanie.PNG

20151018_173336.thumb.jpg.d3fdbdb78fcf07Pozycja 2 na liście mnie przeraziła, poszukam w internecie i piszą ze jest to wirus, ale nie mogę go usunąć ani antywirusy go nie widzą,  czy to może wina tego?

Przetestuj dysk (podaj smart), może podczas backupu głowica dojechała do jakiegoś niestabilnego sektora, który dawno był ni używany.

Próbowałeś instalować Win10 bezpośrednio z obrazu ISO a nie robić update z 8.1 do 10?

Pozdrawiam,

Marcin

przetestowałem dysk, ram i żadnych błędów nie ma. czyli lepiej abym na nowo zainstalował system? czy może tylko wyzerować ustawienia?