Ciągłe problemy ze stroną Wikipedii

Witam

Jak w tytule. Mam ciągłe problemy z otwarciem strony Wikipedii. Przy próbie otwaria tejże strony Internet Explorer całkowicie się zawiesza (ekran robi się cały biały) a dźwięk się tnie. Na ekranie pozostaje tylko pasek tytułu i pasek zadań. Jedyne co mogę zrobić to Zakończ Zadanie z menedżera zadań. Dzieje mi się chyba tak od lat. Nawet na świeżym systemie ta strona nie działa. Mam teraz innego dostawcę internetu i dalej to samo. Wcześniej myślałem, że coś dostawca blokuje. Wszelkie zmiany zabezpieczeń na niższy lub wyższy w IE nie pomagają. System jest czysty, skanowany, czyszczony i defragmetowany rejesrt. Natomiast w podglądzie zdarzeń nie ma żadnej informacji o jakimkolwiek błędzie. A strona Wikipedii jak powodowała zwis IE tak dalej powoduje. Mój system to Win XP+SP2, przeglądarka IE 6.0, wszystkie poprawki zainstalowane. Będę wdzięczny za jakiekolwiek porady, bo mnie się pomysły już wyczerpały.

A może warto rozpocząć od aktualizacji IE na nowszą wersję nr 7? Na innych przeglądarkach problem też występuje?

Do wersji 7 jeszcze nie aktualizowałem. Na moim starym komputerze z IE 5.5 z Win98se (beż żadnych aktualizacji :slight_smile: ) strona Wikipedii dobrze chodzi. Chyba spróbuję na moim XP zaktualizować IE do wersji 7 bo już nie widzę innego rozwiązania, albo inna przeglądarka.

U mnie tez sie tak dzieje z wikipedia na ie 6, ale po minucie klikania na zakladke ie w pasku zadan strona sie odwiesza. Na szczescie korzystam z innej przegladarki, wiec i Tobie radze zmienic.