Ciągłe wyskakiwanie błędów programów


(Tonyhalf) #1

Witam,

ostatnio mój komputer wariuje, a dokładniej przy każdym odpaleniu programu i pracy na nim dłużej niż 10 minut wyskakuje mi komunikat o błędzie. Nie wiem czy to jakiś wirus, czy może błędy w rejestrze. Proszę o sprawdzenie loga:

LOG Hijacthis: http://wklej.org/id/73104/

Combofixa nie mogę podać boć nie chce mi się uruchomić.

Pozdrawiam


(Henio Mazurek) #2

Pobierz świeżego ComboFixa. W momencie pobierania zapisz pod losową nazwą z rozszerzeniem com. Uruchom go w trybie awaryjnym.

http://www.searchengines.pl/index.php?s ... ntry395642


(huber2t) #3

Uruchom combofix w trybie awaryjnym


(Agatonster) #4

tonyhalf ,

Proszę zapoznać się z tematem Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Tonyhalf) #5

Temat poprawiony. jak tylko uda mi się uruchomić combofix-a to wstawię loga.

-- Dodane 03.04.2009 (Pt) 19:32 --

Właśnie probowałem uruchomić combofixa w trybie awaryjnym, ale niestety również się nie włącza. Teraz tak sobie myślę że parę miesięcy temu instalowałem Service Packa 3, czy Combofix działa na SP3 ?


(Henio Mazurek) #6

Podaj dokładnie co się pojawia, najlepiej wrzuć screen.

Przeskanuj komputer swoim antywirusem (w trybie awaryjnym).


(Tonyhalf) #7

No więc przeskanowałem komputer antywirusem (NOD32). Przeinstalowałem nawet programy z którymi mam problem, jednak problem nadal występuje. Zauważyłem również że nie mogę uruchomić nie tylko combofixa, ale również Total Commandera i cmd. Gdy próbuję wpisać w "uruchom" cmd na monitorze znika wszystko oprócz tapety a komputer zachowuje się jakbym dopiero co się wylogował i zalogował ponownie. Dodam jeszcze że przeskanowałem komputer programami typu "Search&Destroy", "Ad-Aware" i "Spyware Doctor". Niestety nic nie pomaga a komputer nadal dziwnie się zachowuje. Oto co wyskakuje na moim ekranie gdy używam za długo przeglądarki:

blad1.th.jpg

blad3.th.jpg

blad2.th.jpg

Podaję ponownie loga z programu HijackThis po Wyczyszczeniu komputera antywirusem:

http://www.wklejto.pl/30858


(Henio Mazurek) #8

Pobierz na nie-zainfekowanym kompie to

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... k+8.8.1.29

wypal na płycie i ustaw w biosie bootowanie z płyty. Zrób skan dokładny, usuń co znajdzie. Skanuj tyle razy aż nic nie będzie wykrywać.

Uwaga. Po użyciu tego skanera system może już nie wstać i może być konieczna świeża lub nakładkowa (bez utraty danych) instalacja Windowsa.

Potem pobierz świeżego ComboFix'a i podaj z niego log.