Ciągle za słabe wymagania na gre

Witam, długo nosiłem się z zamiarem napisania posta - cały czas szukałem rozwiązań … nie znalazłem

Mam sprzęt o następujących parametrach :

-Gigabyte P35-DS4

-Intel Core E8500 2x3.16

-Karta Graficzna NVIDIA GeForce GTS 250 1GB

-Creative SB Audigy 4

-Monitor : HP LP2465

-4 GB ( 3,5 dostępnego ) 1066

Gry działają kiepsko nawet na najmniejszych detalach , kiepsko znaczy : tną, skaczą, robią fikołki :slight_smile: mrożą się itd.

Już różne rzeczy chodziły mi po głowie . Czy to nie przez monitor 24’’ z rozdielczością HD … Czy to nie przez system operacyjny ale miałem wszystko … XP, Vista a nawet 7 ( Linuxa w prwdzie Ubuntu ) ale nigdzie nie było róźnicy. Problem polega na tym że niedawno zakupiłem lepszą grafę zamieniłem z Asusa 256 … już nie pamiętam jakiej ale myślałem okej wszystko mam w miare dobre tylko ta grafa jakaś taka nie konieczna… kupiłem to co ww ASUS ENGTS250 DK 1G i nadal jest tak samo …

help :slight_smile:

a bym zapomniał : testowane gry : Wieśmin, Call of Juarez, Assasin Creed, Fallout 3 - oczywiście gry już przeszedłem ale tyle przy tym było smutku z jakości obrazu że chętnie cofnął bym czas i zamienił sprzęt na coś tańszego - pewnie efekty były by takie same :slight_smile:

Pozdro

Jaki zasilacz (marka i moc)?

zasilacze-dobre-oraz-zle-t267392.html

Nie mam czasu grać (wymienionych gier nie widziałem w realu), ale przy Twoim sprzęcie gierki powinny dobrze chodzić.

Zainstaluj od początku wszystkie stery i DirectX.

A chłodzonko masz sprawne - bo powyższy zestaw trochę kalorii emituje…

:mrgreen:

Zasilacz mam CHIEFTECA 500 W,

Chłozdenie mam zelmana jakieś wypaśne - znaczy inaczej troche kosztowało i jest spore . Temperatura jest OK.

Już pisałem że kombinowałem jak koń pod górę z przeróznymi reinstalacjami DX itp. ale dzięki …

Czy ta 500 styknie ?

1 dysk 320 Szajsung

1 DVDeR Plextora

4 małe wentylatory i jeden Zelman jakiś tam :slight_smile:

Możesz mieć za słaby zasilacz na twoją grafikę bądź uszkodzone wejście grafiki na płycie :lol: . Skombinuj jakąś słabszą grafę (np. GeForce 9600, 8800) i sprawdź jeszcze raz. oczywiście ze zmniejszonymi detalami na tych grach ale zobaczysz czy nadal będziesz miał te same problemy :slight_smile: .