Ciagłe zawieszanie komputera prosze o pomoc

witam jestem tu nowy wiec nie zabardzo wiedzialem gdzie post umiescic. od pewnego czasu zaczal zawieszac mi sie komputer instalowalem win 7 xp i tak kilka razy nic nie pomagalo , swiezy format tez nie pomogl bo pierwsze co gdy sys sie uruchamial i trzebabylo podac nazwe uzytkownika zawiecha , kilka razy restart i niby sie komputer wlaczyl klikam start i zawiecha 5 min czekania i na chwilke cos dzialalo zaczynam instalowac jakis program wlaczam w miedzy czasie firefoxa zawiecha na 5 min i tak w kolko nawet filmu nie moge obejzec bo sie zawiesza co chwila komputer mam w miare nowy pare miesiecy temu troche wylozylem tj:

Grafika:Nvidia geforce gts 250

Procek: Intel core2duo e8500 3.16 GHz

plyta:asus P5QL

dysk 750gb WDC WD7500AADS-00M2B0

aktualnie 2 gb ramu ddr wczesniej 4 gb dual ddr nie pamietam za bardzo jakie to byly jak cos to bym musial poszukac

nawet teraz jak pisalem pare razy sie na krotko zawiesil

dodaje log z otl

otl ----->>>>>>>>> http://www.wklej.org/id/325696/

Prosze pomóżcie mi nie wiem co mam robic co za niose do sklepu u nich niby wszystko ok czy to moze byc cos z dyskiem??? jezeli teraz jest ktos na forum to prosze o odpowiedz z góry dzieki

hdi316 , na forum używamy polskiej pisowni. Popraw błędy oraz tytuł, zgodnie z tym tematem. Przeczytaj regulamin forum. Inaczej wyciągnę konsekwencje.

zasady-wklejania-logow-forum-tytulowania-tematow-t253052.html

Tutaj nic nie ma.

W OTL kliknij CleanUp.

Przede wszystkim zaktualizuj system:

XP Service Pack 3 + Internet Explorer 8 (nawet nieużywany wymaga aktualizacji, gdyż wpływa on na pewną część funkcji w systemie)

zrobilem tak jak kolego napisales ale to nic nie dalo nie wiem w czym tkwi wina zrobilem dzis scan hd tune i wszystko bylo na zielono nie mam pojecia juz podpowiedzcie z jakich programow wkleic logi moze cos sie wykryje ja jestem troche zielony w sprawach urzadzen w komputerze