Ciągłe zawieszanie PC, nic nie pomaga nawet format

(Benys48) #1

Witam! Wymieniałem ostatnio PC, a raczej części do niego. Zakupiłem karte PCi-E, płytę główną s939, procesor reszta jest stara. Chodzi mi głównie o ciągłe zawieszanie komputera. Pochodzi chwilkę i zwiecha, po wcisnięciu "reset", nie włącza się, dopiero trzeba go wyłączyc i wtedy odpala. Z opisanej wyżej inf się uporałem, przyczyną było przegrzewanie się proca, ponieważ zasilacz znajdował się nad procesorem i nie było wolnej przestrzeni.Po wyciągnięciu zasilacza na zewnątrz proc się nie przegrzewał i chodził ogółem ~12 godzin btw jego temp wynosi ~50stopni (nie podczas jednego włączenia). W/w problem znów się powtórzył. Dałem PC do znajomego ale też nic nie poradził, sprawdzał zasilacz ale było tak samo. Proszę o doradzenie co może być nie tak, bo ja juz się załamuję. Wiem że trochę chaotycznie napisane, ale nie wiem jak inaczej opisać ten błąd. Byłbym zapomniał, system przeinstalowywałem 3x, oczywiscie posiadam xp. Proszę o w miarę szybką odpowiedź.

Pozdrawiam Beny

(Olixxx94) #2

Bennywow , jaki masz zasilacz??

(Mrylec) #3

Może coś z kabelkami, może gdzieś coś nie jest dociśnięte xD

Jaki to jest zasilacz? Może to już płyta główna wyzioneła ducha xD

(zaklik) #4

Sprawdź czy ramy dobrze siedzą w slotach .

(Benys48) #5

zasilacz mam tracer 450W, ale jak pisałem sprawdzałem na innym i było to samo ;/

(dudpis) #6

Zasilacz może być przyczyną. A wiesz na jakim zasilaczu komp był sprawdzany, może też na szrocie? Daj cały config kompa.