Ciągłe zawieszki- HELP ;(

witam :frowning:

mam ciągłe zawieszki kompa- tzw zamrożenie obrazu i ogólnie kompa :confused: w dzienniku zdarzeń natomiast po restarcie nie ma żadnego błędu jedynie ostrzeżenie :

Komputer nie mógł odnowić swojego adresu z sieci (z serwera DHCP) dla karty sieciowej o adresie 0060B33DDB13. Wystąpił następujący błąd: 

Przekroczono limit czasu semafora. . Komputer będzie dalej próbował sam uzyskać adres z serwera adresów sieciowych (DHCP).

Wcześniej miałem podobne zawiechy związane z Liveboxem- rozwiązałem (tak mi się wydawało) problem na tydzień… tylko, że wcześniej były komunikaty w podglądzie…

Złączono Posta : 30.04.2007 (Pon) 22:39

no niech ktoś da jakąś wskazówkę chociaż…

Spróbuj przeczyscic kompa z różnych smieci TuneUp Utilities 2007, może pomoże

Spróbuj ustawić na sztywno adres ip dla karty sieciowej.

Wyłącz serwer DHCP w liveboxie

może coś sie zmieni :slight_smile:

Wrzuc logi z HiJack-a i Silent Runers A oprocz tego objerz,przeczysc programami typu:

CCleaner

Odkurzacz

RegCleaner

Ad-Aware

i moze antywirem. Po tych zabiegach powinno byc dobrze. Sam tak robie jak cos nie działa, sie tnie itp… i z reguły po ponownym uruchomieniu komputer działa jak nowy :!:

Przejrzyj:

:arrow: Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP - opis krok po kroku

:arrow: Czyszczenie i optymalizacja

:arrow: Optymalizacja systemu windows xp

:slight_smile:

Przeskanuj PC AVG Antispyware po update, następnie wklej raport na Forum.

Wrzuć logi z HiJack This i Silent Runners.

też tak zawsze robie, no ale tym razem nie pomogło… (używam wszystkich tych programów). Logów nie wkleje bo wrzucałem je 3 dni temu http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=1027132#1027132 jeszcze porobie te wszystkie optymalizacje… :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: