Ciągłe zmiany wolnego miejsca na dysku systemowym - problem

Po włączeniu komputera zorientowałam się że bardzo wolno chodzi… Chwilę później nagle się wyłączył. Po ponownym włączeniu chodzi w miarę normalnie, tylko że na dysku c (systemowym) ciągle brakuje miejsca. Do tego zawartość jakby ciągle się zmieniała. W ciągu kilku minut pokazywało mi takie wartości wolnego miejsca jak:

35, 771, 774, 766, 742, 775, 744 MB wolnego miejsca i tak dalej…

W dodatku w Mój Komputer nie wyświetla mi jednego z napędów DVD… :frowning:

Czy ktoś wie, czym to może być spowodowane? Jakiś atak z sieci, czy może problemy z komputerem?

Proszę o pomoc.

Sprawdź, czy napędy są prawidłowo podłączone - podociskaj wtyczki lub wymień taśmy. Problem z brakiem napędu CD/DVD w XP jest dośc powszechny. Najlepiej podłącz CD/DVD na osobnym kanale. Sprawdź ponadto zworki. Jeżeli HDD i CD/DVD są na osobnych taśmach, powinny być ustawione na MASTER, jeżeli na jednej taśmie, wtedy HDD jako MASTER i na końcu taśmy a CD/DVD jako SLAVE i w połowie taśmy.

OK, zrobię tak jak piszesz, jak będę miała chwilkę.

Problemem i to dużym są te zmiany miejsca na dysku :frowning: Kurcze, aż mi się antywirus wyłącza, bo mam zero albo prawie zero miejsca na dysku systemowym. Proszę, pomóżcie, bo jak nie to chyba będę zmuszona do formata komputera :cry: Nawet z internetu nie mogę już u siebie korzystać.

kahlan88 tymczasowo kukuryku

PS: przed chwilą znalazłam (chyba) miejsce w którym pojawiły się niechciane pliki. Był to folder TEMP w folderze WINDOWS na c:/ Zajmował prawie 3 giga - czyli tyle ile powinno być miejsca wolnego.

niestety po usunięciu zawartości TEMP (były to pliki takie jak m.in. Perflib_Perfdata_a58.DAT) pojawiają się nowe pliki - o nazwach takich jak

Witam

Jest taki dobry program CCleaner http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=88&id=1125 który przeczyści Ci system a do tego łatwy w obsłudze.