Ciągłe zwiechy kompa

(Radosny) #1

a wiec zaczne wszystko od poczatku.

Pewnego wesołego dnia wchodze na strone internetową a tu zwiecha

niewiedzialem czym to jest spowodowane (myśle sobie przypadek) reset kompa wchodze na strone zwiecha i tak do dnia dzisiejszego gdy właczam Internet wchodze na strone moge sie spodziwać w ciagu jakis 5 minut zwiechy.Zauwazyłem ze nie zawsze sie tak dzieje przewaznie robi sie tak na stronach z flashem albo innymi wypasionymi animacjami ale to tez nie reguła poniewasz rowniez czasami lecz zadziej dzieje sie tak na normalnych stronach.Niemam pojecia czym to jest spowodowane robilem wiele skanerów on line , instalowałem rozne programy , sciagnolem najnowszy pakiet makromedia dalej to samo. Co gorsza format dysku nie pomaga ;/

podam przyklad stron ktore sie wieszaja :

puma.com , onet.pl , wp.pl

strony ktore sie nie wieszaja :

pilka.pl wisla.krakow.pl wislasoccer.com

dodam jeszcze że zmienilem przegladrke z IE na opere ale dalej to samo wylaczylem animacje na stronach dalej to samo sciagnolem program odkurzacz i gdy go odpalam wiesza sie bez wejscia do neta

moze to wam pomoze ja jeste juz bezradny niemam pojecia co sie dzieje

(Duch) #2

wcześniej pisałeś o wirusach, formacie i innych problemach…

opisz dokładnie wszystko po koleji :!:

czy masz jakieś zabezpieczenia typu antywirus, firewall, antyspyware etc.

(Johny) #3

Zap,daj loga,może coś ci siedzi w kompie,firewalla,SP2 masz

?,zabezpieczenia to podstawa,innaczej ciągle cię coś będzie atakować

Konfiguracja sprzętowa

Jaki zasilacz,pamięc ram

(ziggyZZ) #4

A ja stawiam na sprzęt. Myślę, że masz poważny problem w środku obudowy komputera. Po prostu otwórz obudowę i usuń kurz ze środka (z zachowanien zasad bezpieczeństwa dla Ciebie i maszyny). Pamęć RAM ma to do siebie , że kurz osadzający się na układach powoduje ‘’ niezłe szopki’’.

Powodzenia! !!