Ciagly problem z internetem w naszej sieci

Mam problem! Co zrobic zeby mi i reszcie osob w sieci dobrze dzialal internet! Place za predkosc 128 a mam zazwyczaj 20 i wogole mi ani nkomu w sieci nie wchodzi na strony i jest bardzooooooo slaba predkosc! Codziennie ktos z sieci im zglasza o problemach ale oni nas lekcewaza i nic nie naprawiaja!Jak mozna sobie samemu naprawić łącze ,bo zglaszanie w firmie nie ma sensu bo ich to szczerze mowiac nie obchodzi :frowning:

Jak nic nie pomagają prośby - zmienić dostawcę netu.

w moim przypadku to jest niemozliwe!!A mozna jakos na nich na skarge gdzies pojsc czy cos takiego?Bo to jest zlodziejska firma :frowning: \

==========================================

staraj się nie używać kolorowania fontu w całym tekscie, jeśli jest to zbędne. Kolorowanie składni stosuje się raczej do wyróżniania istotnych informacji.

monczkin

Postraszyć Rzecznikiem do spraw konsumentów,oraz tym że opiszecie problem w lokalnej prasie,radiu telewizji.

Ale najpierw przeczytaj dokładnie umowę na dostawę netu.

to jest łącze 128 czy predkość twojego pobierania ???

128:8=16 -twoja prędkość ściągania plików z sieci

Włącz stronke http://dsl.cz

Powyłączaj wszytkie akceleretory pobierania, p2p, rodio internetowe, nie otwieraj w tym czasie żadnych stron internetowych

Kliknij na Měření rychlosti

Podaj wyniki

Rychlost stahování dat:

Rychlost připojení k internetu:

jak sie okazalo te progblemy byly spowodowane problemem z urzadzeiem.Juz wymienili jak narazie jest dobrze! W tej sieci ciekawe na jak dlugo??

urządenie swoją drogą ale główną przyczyną spowalniania internetu w sieci są ludzie którzy używają programów p2p ktore najbardziej zapycha łącze :wink: jednym słowem sami sobie zapychają a później narzekają ze wolno :wink: :wink: