Ciągły restart; plik d347bus.sys

(Jsafyk) #1

Mam taki problem, że komp sie restartuje jak nie doładuje sie cały windows. Jak go odpalam pod awaryjnym to jak sie pojawi, że szuka pliku d347bus.sys to tez następuje restart.

Może ktoś pomóc? Obędzie sie bez reinstalki windowsa?

(sdar) #2

jsafyk Na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może wylądować w koszu.

(Mireczek) #3

Przy starcie w awaryjnym musisz go jakoś zmusić, żeby przestał poszukiwać tego pliku, a następnie spróbuj odinstalować starą wersję (3.47) Daemon Tools i zainstaluj najnowszą:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=59&id=1176

(Jsafyk) #4

Dzięki Mireczek, ale nie wiem jak go zmusić żeby nie poszukiwał tego pliku ;(

Ps. Poprawiłem tamten post :slight_smile:

(system) #5

Czy odinstalowywałeś Daemon Tools'a?

(Kpr2877) #6

Odpal konsolę odzyskiwania.

Wejdź w katalog C:\Windows\System32\drivers

wpisz

del d347bus.sys

Powinno pomóc :slight_smile:

(Jsafyk) #7

kurcze tylko problem jest taki, że nic nie mogę zrobić, bo ten restart następuje za każdym razem, jak włączam kompa; nic nie zdążę zrobić

(Mireczek) #8

Mnie się wydaje, że przy ładowaniu Windows'a w trybie awaryjnym, na dole ekranu pojawia się napis - Czy chcesz załadować sptd.sys? Jeśli system dochodzi do tego momentu, to spróbuj zabronić ładowania tego pliku, bo on jest powiązany z tym, którego szukasz. O ile uda się wystartować, to wtedy odinstaluj Daemon Tools.