Cicha klawiatura pod usb/ps2

Witam. Jako że jestem nocnym markiem potrzebuję cichej klawiatury. Obecnie posiadam jakąś chińszczyznę za 13 zł. Miałem kiedyś tracer lucid (podświetlana) fajna była i cicha ale została zalana. Polecacie coś w cenie do 100zł? Bo męczy mnie czy nie kupić tego tracera po raz drugi

Witam,

2 dni temu kupiłem tą: http://www.x-kom.pl/index.php?show_prod=40683 i póki co jestem zadowolony :slight_smile: [tylko /jak dla mnie/ najważniejsze przyciski dodatkowe, bez zbędnych ‘word’ etc.] Piszę się bardzo dobrze, gra również przyzwoicie także ogólnie polecam :slight_smile:

możesz o niej napisać coś więcej?? jak z hałasem?? wiadomo że jak się użytkuje z czasem jest głośniejsza

Logitech UltraX Premium mam już ją 1,5 roku, ciągle cicha (krótki laptopowy skok klawiszy) i niezawodna! Szczerze polecam!

Logitech UltraX Premium - także posiadam i polecam.

Właśnie ten laptopowy skok jest fajny bo wiem z doświadczenia że klawiatury w lapkach są bardzo ciche. Takiego czegoś mi trzeba. To może przy okazji jakąś cicho klikającą myszkę? do 50zl da się? Ewentualnie zestaw mysz + klawiatura ale koniecznie przewodowe z tego względu że komputer u mnie chodzi minimum 10 godzin dziennie i zmiana baterii mi się nie uśmiecha