Cichy cooler

Szukam cichego coolera do Core 2 Duo E8400… max 100zł Zależy mi na cichej pracy kompa, bo często zostawiam go włączonego na noc. Dodam ze cooler do obudowy antec Solo :wink: Na początku zastanawiałem się nad KARAKORUM HP-120 co w tej cenie najlepszy wybór, ale doszły mnie słuchy ze głośno chodzi ;/

Głośno nie chodzi, możesz go brać, a jeśli nie to taki zestaw --> http://allegro.pl/item420624553_thermal … ancja.html

==============

K.

obniżasz obroty wiatraka na minimum i masz cichego kompa. Do tego zmniejszasz mnożnik na proca i gra gitara.

oczywiście na Pentagramie :wink:

A jak jest z tym alpaya? Bardzo odstępuje karakorum?? Wolał bym coś mniejszego, bo w budzie za dużo miejsca nie ma :stuck_out_tongue_winking_eye:

No taki zły to on nie jest, jak nie masz miejsca to go wrzucaj, tak bardzo odstawać nie będzie od karakorum.

Kręcisz coś?

Raczej tak :stuck_out_tongue_winking_eye: Znalazłem jeszcze coś takiego: ARCTIC COOLING FREEZER 7 PRO Też sobie o chwalą :wink:

no też chwalą, ale jak dla mnie to ciut za głośne jest(mam acf 64pro). Oj dawaj tego Alpaya, źle nie będzie. Skręcisz trochę obrotów i będzie git :wink:

Mocno kręcisz procka?